Head banner

Nový UniFi Video server s 2TB diskem

Nový UniFi Video server s 2TB diskem
(20.09.2017)
Řadu UniFi Video jsme rozšířili o nový kousek. Jedná se o UniFi Video server s interním 2TB diskem a předinstalovaným softwarem UniFi Video. Získáte tak dostatečný prostor pro záznam až až z 50 kamer UniFi Video. Díky tomu lze snadno vytvořit spolehlivý monitorovací systém pro zabezpečení kanceláře, hotelu či průmyslových objektů. Objednávejte první kusy UniFi Video NVR v ČR.

Nové UniFi AC SHD s detekcí hrozeb

Nové UniFi AC SHD s detekcí hrozeb
(19.09.2017)
UniFi AC SHD je výkonné hotspotové řešení využívající standardy 802.11ac-wave2 a komunikaci MU-MIMO4x4, díky tomu dosahuje agregované přenosové rychlosti až 2533 Mbps.
Nové UniFi AC SHD má navíc dedikované rádio pro monitorování spektra, detekci a prevenci hrozeb, to vše v reálném čase. Poměrem cena/výkon naprosto převyšuje řešení jiných výrobců. S nadstandarním zabezpečením se jedná o skvělou volbu pro instalace do bank, nemocnic, kanceláří nebo škol. Rezervujte si první kusy UniFi AC SHD.

10 Gbit LAN moduly od Mikrotiku

10 Gbit LAN moduly od Mikrotiku
(18.09.2017)
Mikrotik představil 10 Gbit LAN moduly S+RJ10. Velkou předností je kompatibilita se stávající infrastrukturou, protože modul používá standardní koncovku RJ45. Není tak ani potřeba instalace optických kabelů. Modul je ideální v kombinaci s Cloud Core Router CCR1072, který nabízí nekompromisní výkon. Cloud Core Router lze osadit až osmi moduly S+RJ10.

Podpořte projekt Český ostrovní dům a napište nám o dárek

Podpořte projekt Český ostrovní dům a napište nám o dárek
(14.09.2017)

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že jsme hlavním partnerem a spolutvůrcem projektu Český ostrovní dům. Projektu se opět povedla úžasná věc. Dostal se až do hlasovacího finále velké ekologické soutěže E.ON Energy Globe v kategorii mládež.
V současné době běží veřejné hlasování, které rozhodne o vítězi své kategorie. My fandíme Českému ostrovnímu domu, protože je tak trochu náš a hlavně pomáhá šetřit přírodu a energie. Hlasovat můžete do 30.9. Více informací >>

Revoluční 60 GHz spoj od Mikrotiku

Revoluční 60 GHz spoj od Mikrotiku
(12.09.2017)
MIKROTIK Wireless Wire je revoluční jednotka od Mikrotiku, které plně nahradí gigabitový ethernetový spoj. Jedná se o plně duplexní řešení postavené na 60 GHz technologii. Díky zvolené frekvenci nehrozí rušení ze strany ostatních sítí a zaručuje tak stabilní a hlavně velmi rychlý spoj. Jednotka podporuje aktivní i pasivní napájení a ve většině případů ji stačí umístit pouze sklo. Balení obsahuje jeden kompletní spoj, tedy dvě jednotky. Více o jednotce Wireless Wire dozvíte zde. Nejedná se o uvedení zařízení na trh, ale v současné době přijímáme předobjednávky.

Mikrotik SXT LTE pro 4G/LTE sítě

Mikrotik SXT LTE pro 4G/LTE sítě
(11.09.2017)
Venkovní jednotka SXT LTE je určená do míst, kde je k dispozici 4G/LTE síť. Výhodou je velmi rychlý integrovaný modem, který podporuje přenosové rychlosti downloadu až 100 Mbit/s a uplinku až 50 Mbit/s. Jednotka SXT LTE podporuje pásmo 1800MHz a 2600 Mhz.

Akce září: Napájecí zdroje za skvělou cenu

Akce září: Napájecí zdroje za skvělou cenu
(07.09.2017)
Zajistit a správně dimenzovat napájení Routerboardů či PoE panelů je priorita a není radno jej podceňovat. Čekají nás také podzimními bouřky, neriskujte dlouhé výpadky u vašich zákazníků a výhodně si pořiďte zdroje do zásoby! Výrazně jsme pro vás zlevnili klasický 18V zdroj i výkonnou 24V variantu.

Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH

Navštivte nás na veletrhu FOR ARCH
(30.08.2017)

Ve dnech 19.-23. 9.2017 se v pražském veletržním areálu PVA Expo Praha - Letňany uskuteční 28. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Přijďte nás navštívit do haly 7 a prohlédněte si nový model domácí solární elektrárny s GridFree měničem.
Máme pro vás VSTUPENKY ZDARMA. Více informací >>

Více...
Nejnovější zboží