Head banner

Nové UniFi AC SHD s detekcí hrozeb

Nové UniFi AC SHD s detekcí hrozeb
(19.09.2017)
UniFi AC SHD je výkonné hotspotové řešení využívající standardy 802.11ac-wave2 a komunikaci MU-MIMO4x4, díky tomu dosahuje agregované přenosové rychlosti až 2533 Mbps.
Nové UniFi AC SHD má navíc dedikované rádio pro monitorování spektra, detekci a prevenci hrozeb, to vše v reálném čase. Poměrem cena/výkon naprosto převyšuje řešení jiných výrobců. S nadstandarním zabezpečením se jedná o skvělou volbu pro instalace do bank, nemocnic, kanceláří nebo škol. Rezervujte si první kusy UniFi AC SHD.

10 Gbit LAN moduly od Mikrotiku

10 Gbit LAN moduly od Mikrotiku
(18.09.2017)
Mikrotik představil 10 Gbit LAN moduly S+RJ10. Velkou předností je kompatibilita se stávající infrastrukturou, protože modul používá standardní koncovku RJ45. Není tak ani potřeba instalace optických kabelů. Modul je ideální v kombinaci s Cloud Core Router CCR1072, který nabízí nekompromisní výkon. Cloud Core Router lze osadit až osmi moduly S+RJ10.

Podpořte projekt Český ostrovní dům a napište nám o dárek

Podpořte projekt Český ostrovní dům a napište nám o dárek
(14.09.2017)

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že jsme hlavním partnerem a spolutvůrcem projektu Český ostrovní dům. Projektu se opět povedla úžasná věc. Dostal se až do hlasovacího finále velké ekologické soutěže E.ON Energy Globe v kategorii mládež.
V současné době běží veřejné hlasování, které rozhodne o vítězi své kategorie. My fandíme Českému ostrovnímu domu, protože je tak trochu náš a hlavně pomáhá šetřit přírodu a energie. Hlasovat můžete do 30.9. Více informací >>

Nové jednodenní školení Cambium Networks a RF elements již 19. 9. 2017

Nové jednodenní školení Cambium Networks a RF elements již 19. 9. 2017
(12.09.2017)

Ve spolupráci s týmem RF elements a Cambium Networks jsme pro Vás během léta připravili nové jednodenní školení, na kterém se seznámíte s produkty a filozofií společnosti Cambium Networks a mimo jiné se dozvíte vše o stavbách a provozu rádiových sítí. Přijďte si prohlédnout prototypy nových produktů a diskutovat s odborníky na téma bezdrátových spojů.

Školení je již 19. 9, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Více informací >>

Revoluční 60 GHz spoj od Mikrotiku

Revoluční 60 GHz spoj od Mikrotiku
(12.09.2017)
MIKROTIK Wireless Wire je revoluční jednotka od Mikrotiku, které plně nahradí gigabitový ethernetový spoj. Jedná se o plně duplexní řešení postavené na 60 GHz technologii. Díky zvolené frekvenci nehrozí rušení ze strany ostatních sítí a zaručuje tak stabilní a hlavně velmi rychlý spoj. Jednotka podporuje aktivní i pasivní napájení a ve většině případů ji stačí umístit pouze sklo. Balení obsahuje jeden kompletní spoj, tedy dvě jednotky. Více o jednotce Wireless Wire dozvíte zde. Nejedná se o uvedení zařízení na trh, ale v současné době přijímáme předobjednávky.

Školení MTCWE již 21. 9. 2017

Školení MTCWE již 21. 9. 2017
(11.09.2017)

Zveme Vás na pokročilý kurz MTCWE zaměřený na pravidla nastavování bezdrátových spojů. Pokud jste již úspěšně absolvovali úvodní školení RouterOS MikroTik, přijďte se zdokonalit na jednodenní školení, po kterém z Vás bude expert na bezdrátová rozhraní.

Školení se koná již 21. 9. 2017. Podmínkou získání certifikace je účast na obou úvodních školení MTCNA. Registrace a podrobný program školení >>

Mikrotik SXT LTE pro 4G/LTE sítě

Mikrotik SXT LTE pro 4G/LTE sítě
(11.09.2017)
Venkovní jednotka SXT LTE je určená do míst, kde je k dispozici 4G/LTE síť. Výhodou je velmi rychlý integrovaný modem, který podporuje přenosové rychlosti downloadu až 100 Mbit/s a uplinku až 50 Mbit/s. Jednotka SXT LTE podporuje pásmo 1800MHz a 2600 Mhz.

Akce září: Napájecí zdroje za skvělou cenu

Akce září: Napájecí zdroje za skvělou cenu
(07.09.2017)
Zajistit a správně dimenzovat napájení Routerboardů či PoE panelů je priorita a není radno jej podceňovat. Čekají nás také podzimními bouřky, neriskujte dlouhé výpadky u vašich zákazníků a výhodně si pořiďte zdroje do zásoby! Výrazně jsme pro vás zlevnili klasický 18V zdroj i výkonnou 24V variantu.
Více...
Nejnovější zboží