Head banner

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba
top novinka
♫Máme pro vás dobrou zprávu!♫ Budeme tady pro vás až do konce roku. S výjimkou státních svátků pracujeme každý pracovní den dle běžné otevírací doby.

Děkujeme vám za příjemnou spolupráci v roce 2017♫ a přejeme klidné prožití vánočních svátků a hlavně hodně štěstí do nového roku. ☼

PowerBeamy AC poslední šance na objednání

PowerBeamy AC poslední šance na objednání
(14.12.2017)
Ubiquiti ukončuje výrobu modelů PowerBeam PBE-5AC-300, PBE-5AC-300-ISO a PBE-5AC-400. Nenechte si ujít poslední příležitost nákupu těchto modelů!

Náhradou je model PowerBeam 5AC Gen2, který má dedikované rádio pro bezdrátový přístup a možnost konfigurace v aplikaci UMobile. Navíc má vylepšený držák a přepěťovou ochranu.

i4wifi pomáhá v rámci DigiKoalice

i4wifi pomáhá v rámci DigiKoalice
(14.12.2017)
Stali jsme se členem otevřeného uskupení DigiKoalice, jejímž hlavním posláním je zvýšení digitální gramotnosti v ČR. i4wifi jakožto specialista na síťovou infrastrukturu a vzdělávání nejen v rámci kurzů na skoleni.i4wifi.cz tak přispívá k rozvoji vědomostí právě v oblasti počítačových a bezdrátových sítí.

Chytré Wi-Fi LED žárovky

Chytré Wi-Fi LED žárovky
(13.12.2017)
Pomocí Wi-Fi připojení můžete ovládat chytré žárovky bez rozbočovače nebo jiného dodatečného hardwarového zařízení. Stačí ve smartphonu otevřít aplikaci Kasa a můžete tuto chytrou žárovku ovládat na dálku - kdykoliv a odkudkoliv. Kompletní sortiment těchto žárovek naleznete zde.

NanoStation AC Loco s podporou 802.11ac za skvělou cenu!

NanoStation AC Loco s podporou 802.11ac za skvělou cenu!
(13.12.2017)
Oblíbené klientské jednotky NanoStation Loco a Nanostation jsou nyní s podporou 802.11ac, díky tomu dosahují propustnosti 450 Mbps. NanoStation AC a NanoStation AC Loco jsou kompaktní výkonné jednotky s vylepšenou ESD ochranou a s dedikovaným Wi-Fi rádiem pro snadnou konfiguraci. Vytvořte si rezervační objednávku na první kusy.
NanoStation AC Loco (očekávaná dostupnost začátek ledna)
NanoStation AC (možná rezervace, o ceně a dostupnosti Vás budeme brzy informovat)

Rozšiřujeme nabídku 12V záložních baterií

Rozšiřujeme nabídku 12V záložních baterií
(30.11.2017)
Po velké poptávce na různé kapacity gelových baterií přidáváme do sortimentu i 20Ah verzi. Baterie jsou navrženy pro hluboké vybíjení i cyklické namáhání. Extra silná mřížka článků zajišťuje vyšší cyklickou odolnost oproti jiným gelovým bateriím. Baterie je vhodná pro aplikace v režimu „standby“, kdy jsou baterie pod trvalým napájením (do 13,6V) a slouží jako záložní zdroj při výpadku elektřiny. Obzvláště vhodné jsou tam, kde dochází k častým výpadkům nebo kde se baterie hluboce vybíjejí. Kompletní nabídku olověných baterií naleznete zde.

Termíny dodání zboží

Termíny dodání zboží
(29.11.2017)
Předvánoční nákupní horečka je v plném proudu, a tak jako každý rok mají přepravci plné ruce práce. Vaše objednávky expedujeme v týž den, ale může se stát, že Vám přepravce doveze zásilku až po dvou dnech. Doporučujeme tedy počítat s min 2 dny rezervou při objednávání zboží a u České pošty aktuálně s rezervou 4 dny.

Zimní slevy na FV panely

Zimní slevy na FV panely
(28.11.2017)
Pro zimní sezónu jsme zlevnili téměř všechny solární panely, které máme v nabídce. Využijte této příležitosti a slunečného počasí a rozšiřte nebo si postavte svou fotovoltaickou elektrárnu. Nebo si instalujte třeba jen malou sestavu, abyste sluneční energii přišli na chuť.
Pokud poptáváte větší množství panelů, kontaktujte naše obchodní oddělení a domluvte si speciální nabídku.
Více...
Nejnovější zboží