RF elements Sektorová anténa s N-female konektorem, 18.5 dBi, 30° (5 GHz)

Výrobce: RF elements
Kód: SH-CC-5-30
Sektorová anténa s N-female konektorem, 18.5 dBi, 30° (5 GHz)
Záruka - Cena
 26 měsíců  4.711 Kč / 5.706 Kč
 60 měsíců  5.135 Kč / 6.219 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: U dodavatele
K dispozici obvykle během 7dnů od vaší objednávky
Hmotnost (zabaleno): 3.67 kg
Revoluční sektorová anténa od RF elements. Jedná se o anténu s N-female konektorem. Anténa má zisk 18,5 dBi a vyzařovací úhel je v obou rovinách 30°.
Nová generace sektorových antén

Symetrické sektorové antény jsou skalární antény ve tvaru rohu resp. nálevky se symetrickým vyzařovacím diagramem. Symetrické sektorové antény nabízejí dokonalou kombinaci funkcí, které řeší slabiny současných anténních technologií.Unikátní vyzařování antény

Tradiční sektorové antény vyzařují signál v širokém, ale zároveň velmi plochém diagramu s množstvím nežádoucích postranních laloků, které se mění s frekvencí. Tradiční typ záření je zdrojem nežádoucího rušení a problémů při společném nasazení antén na jednom místě. Symetrické sektorové antény nabízejí vyzařovací diagram s unikátním tvarem a vlastnostmi. Část paprsku má tvar kruhu, tedy vertikální i horizontální vyzařovací úhel jsou identické. Záření se nemění s frekvencí a zisk antény je vyvážený v širokém frekvenčním rozsahu.

Pokrytí bez mrtvých zón

Pokrytí tradičních sektorových antén má specifický tvar - pokud je AP příliš vysoko, tak klienti, kteří jsou blízko trpí nízkou kvalitou signálu. Jak se říká: "pod svícnem je největší tma". Symetrické sektorové antény vyzařují symetrický signál s kruhově tvarovaným paprskem, který je podobný svitu pochodní. Z toho důvodu je pokrytí signálem ze symetrických sektorových antén téměř bez mrtvých zón, i klienti umístění blízko u AP budou spokojeni.

Vynikající pro společné umístění na stožár

Symetrické sektorové antény mají přirozeně oslabené postranní laloky a zadní záření. Není tak potřeba bojovat proti nežádoucímu rušení, nejsou potřeba ani reflektory a stínící prvky.Perfektní škálovatelnost

Symetrické sektorové antény jsou průlomem v škálovatelnosti bezdrátových systémů a nově definují přístup k plánování a nasazení wifi sítí. V nabídce je široký rozsah anténních modelů s vyzařovacím úhly od 30° do 90°. Při výstavbě sítí a přístupových budov už nebudete omezováni. Symetrické záření a vysoká schopnost společného umístění umožní zvýšení propustnosti AP a návratnost investic.

Robustní a odolné

Symetrické sektorové antény mají pevnou kovovou konstrukci - jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na dlouhodobou výdrž i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Matariály použité při výrobě: litý hliník, UV odolný ABS plast a nerezová ocel.

Malé a kompaktní

Symetrické antény jsou velmi kompaktní antény. Ve srovnání s tradičními sektorovými anténami zabírají jen 20 - 25 procent místa. Kompaktní rozměry snižují nájem na stožáru a hlavně usnadňují instalaci na místech, kde by nasazení tradičních antén bylo z důvodu jejich velikosti problematické.
Související dokumenty Specifikace
Frekvence (GHz) 5
Rozměry (mm) 285 * 281 * 202
Držák Na stožár
Zisk (dBi) 18,5
Polarizace Horizontální a vertikální
Vyzař. úhel - H. (°) 30
Vyzař. úhel - V. (°) 30
Typ konektoru N female
Hmotnost (kg) 2,3
Výška (mm) 195
Šířka (mm) 195
Hloubka (mm) 250
Provozní teplota min (°C) -30
Provozní teplota max (°C) 55