Cambium ePMP 2000 Beam Forming Anténa

Výrobce: Cambium
Kategorie: Cambium
Kód: EPMP2000A
ePMP 2000 Beam Forming Anténa
Záruka - Cena
 26 měsíců  8.939 Kč / 10.822 Kč
 60 měsíců  9.744 Kč / 11.796 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 4.94 kg
Chytrá anténa, díky které dosáhnete s jednotkou ePMP 2000 vysokých rychlostí i v silně zarušeném prostředí.
Nové bezdrátové řešení ePMP 2000 ve volném pásmu 5GHz podporuje původní jednotky ePMP 1000. Má kompaktní design, integrované upevnění ePMP 2000 a 1000 a nejlepší výkon v oboru. Poskytovatelé služeb bezdrátového internetu využívající sítě v 5GHz spektru zjistí, že 90° a 120° pokrytí je zejména vhodné pro sítě s vysokou hustotou vyžadující opakované použití frekvence a širokopásmové pokrytí.

Společnost Cambium Networks se zaměřuje na řešení výzvy vysokého rušení, nízkospektrálních prostředí, kterým dnes čelí mnoho našich WISP zákazníků. ePMP 2000 poskytuje nejlepší výkon za maximálně konkurenční cenu a umožňuje síťovým operátorům rozšířit svou nabídku služeb.

Klíčové vlastnosti ePMP 2000:

• Technologie Hypure – s funkcemi Intelligent Filtering a Smart Beamforming, výkon sítě v prostředí reálného světa s vysokým rušením je dnes lepší než kdy dříve.

• Opakované využití stávajících předplacených modulů ePMP 1000 – ochrana investic poskytovatelů služeb a snadný upgrade na ePMP 2000 při zlepšování výkonu sítě.

• Veškeré výhody produktu ePMP 1000 zahrnují funkce GPS Synchronization a eFortify™. eFortify zajišťuje optimalizaci výkonu a latence systému v přítomnosti externího rušení.

• Vynikající spolehlivost, výkon a škálovatelnost za přijatelnou cenu.

• Opakované použití frekvence: Navrženo pro opakované použití kanálu ABAB (dva kanály pokrývající čtyři sektory), anténa má poměr přední a zadní strany 35 dB, díky čemuž je nejlepší ve svém oboru, včetně širokého otvoru ve směru dozadu.

• Kanálová flexibilita: Konzistentní příjem umožňuje operátorovi zvolit kanál kdekoliv v pásmu a dosáhnout očekávaného výkonu.

• Konzistentní pokrytí: Vynikající možnosti null fill u antény umožňují široké geografické pokrytí v rámci sektoru i v blízkosti základny věže a okrajů sektoru.
Související dokumenty Specifikace
Frekvence (GHz) 5
Konektor antény 2x RP-SMA
Držák Na stožár

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
v pondělí
Česká poštaČeská pošta
v úterý
DPDDPD
v úterý
PPLPPL
v úterý
zasilkovnaZásilkovna
v úterý
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
v pondělí

DPDDPD Slovensko
v útorok    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v stredu


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!