TP-LINK NC450 - IP kamera

Výrobce: TP-LINK
Kód: NC450
NC450 - IP kamera
Záruka - Cena
 26 měsíců  2.148 Kč / 2.601 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: U dodavatele
K dispozici obvykle během 7dnů od vaší objednávky
Hmotnost (zabaleno): 1.47 kg
NC450, s bezdrátovým připojením Wi-Fi s cloudovým úložištěm záznamů, je univerzální řešení pro domácí a kancelářské dohledové systémy.
Může být umístěna ve vašem obývacím pokoji, v kanceláři, nebo kdekoliv jinde, kde potřebujete mít přehled o dění. Výhodou kamery NC450 je možnost otáčení o 300°a pozorovnání pod úhly v rozmezí 110°. Kamera se dá také vzdáleně napájet pomocí pasivního PoE Kamera je vybavena snímačem detekce pohybu, takže se dle konfigurace aktivuje při pohybu v její blízkosti. Kamera má detekci pohybu, viditelnost i v naprosté tmě až 8m.

Po bezproblémové instalaci, můžete sledovat obraz snímaného prostoru a ovládat kameru z webového prohlížeče, přiloženého softwaru, nebo kompatibilního mobilního telefonu.

Bezdrátové připojení je samozřejmě možné zabezpečit pomocí šifrování WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK. Podporovány jsou protokolyBonjour, TCP/IP, DHCP, PPPoE, ARP, ICMP, FTP, SMTP, Samba, NFS,DNS, NTP, UPnP, HTTP, HTTPS, TCP, UDP . Aplikace tpCamera vám umožňuje ovládat vaší Wi-Fi kameru kdekoli a kdykoli, kde máte přístup k internetu.

Určitě uvítáte to, že NC450 dokáže odeslat automatické upozornění a e-mail, když je detekován pohyb nebo zvuk, a ihned vás upozorní na to, co se děje. A jestli chcete vědět co se kolem vás děje v noci, tak tato kamera vám to umožní, protože v noci automaticky přepíná na ostré černobílé video a poskytuje čisté obrazy v rozsahu až 8 m v úplné tmě. Integrovaný slot pro mikro SD karty podporuje úložiště až 32 GB, to vám umožní uložit obrázky a videa.

NC450 Jestli chcete chránit sebe a váš domov, tak NC450 je pro vás to pravé. Nakloní se až o 300/110 stupňů a můžete jí natočit téměř na jakoukoli pozici chcete a sledovat co budete potřebovat.

Infračervené LED pomáhají získat noční vidění s vynikající kvalitou obrazu. Se skleněným objektivem a 1/4” CMOS senzorem s křišťálově čistým obrazem můžete zachytit 720p HD živé video.

TP-LINK NC450 je IP kamera se snímačem 1/4" Progressive scan CMOS sensor a rozlišením 1280 x 720 bodů, který produkuje jasný a ostrý obraz a to i za snížených světelných podmínek. v noci automaticky přepíná na ostré černobílé video. Integrovaný slot pro mikro SD karty. K síti kameru připojíte prostřednictvím bezdrátového připojení WiFi 802.11 b/g/n s rychlostí až 300 Mb/s nebo RJ-45 portu Ethernet. Její rozměry jsou 144 x 109 x 106 mm.
Související dokumenty
Datasheet (ENG)
   (NC450_datasheet.pdf)