Informace k nadstandardní záruce


5 let zaruka

Společnost i4wifi a.s. je jeden z největších poskytovatelů technických dodávek a řešení pro wi-fi sítě v České republice. V roce 2013 jsme pozici jedničky na trhu potvrdili 20% růstem obratu na výsledných 419 mil. Kč, o rok později jsme dosáhli obratu 449 mil. Kč a v roce 2016 dokonce 478 mil. Kč.

Proč si správci počítačových sítí a poskytovatelé internetu volí jako dodavatele právě naši firmu? Kombinace nízkých cen, standardní záruky 26 měsíců, možnosti 5leté záruky, velké skladové dostupnosti, bleskového vyřízení reklamací, profesionální technické podpory a online webového systému (faktury, platby, expedice, záruky …) vytváří dohromady prostředí, kde je radost hardware nakupovat. Právě standardní záruka 26 měsíců a 5letá nadstandardní záruka jsou konkurenční výhody, díky kterým je naše firma na trhu unikátní.

Standardní záruku s bonusem 2 měsíce (celkem 26 měsíců) máte od nás přednastavenou zdarma.
5letou záruku si nastavíte přímo v našem e-shopu a sami si tak zvolíte cenu za zboží na základě Vámi zvolené délky záruky. Pokud pro Vás délka záruky není podstatná, nakupujete za lepší ceny. Chcete-li však mít záruku delší, můžete si za symbolický poplatek nadstandardní záruku připlatit.

Záruku vyberete buď na celý košík pomocí posuvného ukazatele a nebo si prodloužíte podle potřeby pouze u vybraného produktu.

Poslední novinky v našem sortimentu, kde si můžete zvolit 5letou záruku.