Informace ke změně názvu i4wifi distribution a.s.

Milí zákazníci,

určitě jste si všimli, že na našem webu i4wifi.cz nemáme jen telekomunikační prvky, ale i solární systémy GridFree, průmyslové baterie GWL Power nebo třeba přestavbové sady na elektrokola EVBIKE. Protože se nám i v těchto oblastech daří, rozhodli jsme se je od 1. října 2017 vyčlenit do samostatné společnosti EVPower a.s., čímž vznikne největší evropský distributor lithium fosfátových (LiFePO4) průmyslových baterií, solárních systémů GridFree, měničů a dalšího příslušenství. Více na www.gwlpower.cz.

i4wifi distribution a.s. svými aktivitami přímo naváže na původní i4wifi a.s. V oblasti telco produktů se tedy budeme i nadále soustředit na poskytování těch nejlepších služeb pro ISP. Nová organizační struktura firmy nám umožní pružnější reakce na situaci na trhu a pomůže nám být blíže vám. Hlavním prodejním kanálem i4wifi distribution a.s. zůstává i nadále e-shop na adrese www.i4wifi.cz.


Jak se mě tato změna dotkne?
Prakticky nijak. Stále se o vás bude starat stejný tým lidí. Naše provozovna je stále na Průmyslové 11 v Praze Hostivaři. Číslo bankovního účtu i4wifi distribution a.s. je také stále stejné. Měníme pouze název společnosti na i4wifi distribution a.s. a také identifikační číslo (IČ) na 06471579 a daňové identifikační číslo (DIČ) na CZ06471579.

Jak budou řešeny reklamace a dobropisy?
Proces reklamace se nemění a zůstává stejný. V případě dobropisu bude u zboží zakoupeného do 30. 9. 2017 vystaven opravný daňový doklad společnosti i4wifi distribution a.s., která zároveň zpracovává všechny reklamace tak jako doposud.

U i4wifi a.s. mohu kupovat zboží na fakturu se splatností. Musím z důvodu změny podepisovat novou smlouvu?
Není to třeba a se stávajícími podmínkami pokračujeme dále bez nutnosti podpisu nových smluv. i4wifi distribution vznikla odštěpením a veškerá smlouvy, závazky, pohledávky apod., které vznikly v rámci obchodu v telekomunikační divizi, přechází na i4wifi distribution a.s. Veškerá nastavení a splatnosti faktur tedy zůstávají stejná i po změně.

i4wifi distribution a.s. nejsou jen produkty a služby, ale i lidé, kteří je pro vás připravují.
Na pokračování spolupráce s vámi se za celý náš tým těší,

Martin Simandl

Generální ředitel
i4wifi distribution a.s.