RF elements NanoBracket držák k NanoStation loco

Výrobce: RF elements
Kód: NB-LOCO-M
NanoBracket držák k NanoStation loco
Záruka - Cena
 24 měsíců  115 Kč / 139 Kč
 60 měsíců  125 Kč / 152 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.29 kg
NanoBracket pro NanoStation M Loco je čtvrtá generace praktického držáku speciálně vyvinutého pro NanoStation Loco M od Ubiquiti. Držák NanoBracket pro NSM Loco umožňuje instalaci na stěnu nebo na stožár s průměrem 4 až 6 cm.
Pomocí NanoBracket pro NSM Loco lze nastavit NSM Loco kterýmkoli směrem v rozsahu
70 °. Volnost pohybu je zajištěna použitím kulového čepu. NanoBracket pro NSM Loco je celý vyroben z kvalitního UV odolného ABS plastu, barevně je sladěný se zařízeními NanoStation Loco M, díky čemuž CPE a držák působí kompaktně a jednolitě.

Instalace držáku je jednoduchá a rychlá, konstrukce držáku zajistí maximální bezpečnost zařízení. Zařízení je po montáži kompaktní a stabilní. To vše dělá z držáku NanoBracket pro NSM Loco optimální řešení pro provozovatelů WISP, kteří používají zařízení NanoStation Loco M.

Vylepšení výkonu při spojení
NanoBracket pro NanoStation Loco M umožňuje změnu náklonu zařízení ve všech 3 osách v rozsahu až 70 °. Využitím 3-osové pozičního systému naplno využijete efektivní přenos dat při mimo dualpolarizačných bezdrátových spojích. Možnost náklonu zařízení bez vlivu na polarizaci zařízení je společná vlastnost všech produktů RF Elements řady NanoBracket.

Snadná instalace
NanoBracket pro NanoStation Loco M umožňuje instalaci na stěnu nebo stožár s průměrem 6 až 6 cm. Instalace držáku a NS M Loco je jednoduchá. Nejprve namontujete držák na stožár nebo na stěnu. Následně připevníte zařízení ke držáku, nastavíte si vhodnou pozici NS M Loco a už jen dotáhnete tak aby zůstala zachována vámi nastavená pozice. Jednoduchost instalace je nepřekonatelná - po vyzkoušení konstatovat, že nic jednodušší a snadnější jste ještě nemontovali.

Navrženo pro Ubiquiti NS M Loco
Držák je navržen a vyroben pro zařízení výrobce Ubiquiti NS M Loco. NanoBracket je produkt s dlouhodobou výdrží - můžete ho namontovat a následně na něj zapomenout. Zárukou dlouhodobé výdrže držáku je materiál z něhož je vyroben: kvalitní UV rezistentní ABS plast. Šrouby určeny pro montáž na stěnu, které najdete v balení jsou vyrobeny z nerezavějící oceli.

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr
zítra
Česká poštaČeská pošta
pozítří
DPDDPD
pozítří
PPLPPL
pozítří
zasilkovnaZásilkovna
pozítří
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
popozajtra


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!