RF elements NanoBracket držák k NanoStation

Výrobce: RF elements
Kód: NB-NSM
NanoBracket držák k NanoStation
Záruka - Cena
 24 měsíců  109 Kč / 132 Kč
 60 měsíců  119 Kč / 144 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.30 kg
NanoBracket e čtvrtá generace praktického držáku speciálně vyvinutého pro NanoStation M od Ubiquiti. Držák umožňuje instalaci na stěnu nebo na stožár s průměrem 4 až 6 cm.
Pomocí NanoBracket pro NS M lze nastavit NS M kterýmkoli směrem v rozsahu
70 °. Volnost pohybu je zajištěna použitím kulového čepu. NanoBracket pro NSM je celý vyroben z kvalitního UV odolného ABS plastu, barevně je sladěný se zařízeními NanoStation M, díky čemuž CPE a držák působí kompaktně a jednolitě.

Instalace držáku je jednoduchá a rychlá, konstrukce držáku zajistí maximální bezpečnost zařízení. Zařízení je po montáži kompaktní a stabilní. To vše dělá z držáku NanoBracket pro NS M optimální řešení pro provozovatelů WISP, kteří používají zařízení NanoStation M.

Vylepšení výkonu při spojení
NanoBracket pro NanoStation M umožňuje změnu náklonu zařízení ve všech 3 osách v rozsahu až 70 °. Využitím 3-osové pozičního systému naplno využijete efektivní přenos dat při mimo dualpolarizačných bezdrátových spojích. Možnost náklonu zařízení bez vlivu na polarizaci zařízení je společná vlastnost všech produktů RF Elements řady NanoBracket.

Snadná instalace
NanoBracket pro NanoStation M umožňuje instalaci na stěnu nebo stožár s průměrem 6 až 6 cm. Instalace držáku a NS M je jednoduchá. Nejprve namontujete držák na stožár nebo na stěnu. Následně připevníte zařízení ke držáku, nastavíte si vhodnou pozici NS M a už jen dotáhnete tak aby zůstala zachována vámi nastavená pozice. Jednoduchost instalace je nepřekonatelná - po vyzkoušení konstatovat, že nic jednodušší a snadnější jste ještě nemontovali.

Navrženo pro Ubiquiti NS M
Držák je navržen a vyroben pro zařízení výrobce Ubiquiti NS M. NanoBracket je produkt s dlouhodobou výdrží - můžete ho namontovat a následně na něj zapomenout. Zárukou dlouhodobé výdrže držáku je materiál z něhož je vyroben: kvalitní UV rezistentní ABS plast. Šrouby určeny pro montáž na stěnu, které najdete v balení jsou vyrobeny z nerezavějící oceli.

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 19:00
Česká poštaČeská pošta
zítra, pokud objednáte do 18:30
DPDDPD
zítra, pokud objednáte do 18:30
PPLPPL
zítra, pokud objednáte do 18:30
zasilkovnaZásilkovna
zítra, pokud objednáte do 16:30
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
ještě dnes, pokud objednáte do 17:00

DPDDPD Slovensko
zajtra, pokiaľ objednáte do 16:00    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
pozajtra, pokiaľ objednáte do 16:30


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!