UBIQUITI Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTUF-MM-1G
Multi-Mode optický modul SFP, 1Gbit, sada 2 kusů
Záruka - Cena
 26 měsíců  379 Kč / 460 Kč
 60 měsíců  436 Kč / 529 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: 36ks
Potvrzené dodání:
 01.02.2019 (volně k objednávání)
 01.02.2019 (volně k objednávání)

Zboží můžete mít již zítra
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro multi-mode vlákna umožňují přenos až 1 Gbit/s. Ideální pro optické spojky do vzdálenosti 550 m.
Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na delší vzdálenosti než kabelové připojení.

Vlnová délka pro příjem signálu (Tx) a vysílání (Rx) je 850 nm.

Modul je určen pro LC/UPC konektory.
Související dokumenty Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1,25 Gbps
Hmotnost (kg) 0,02
Vlnová délka (nm) 850
Max. délka spoje (km) 0,55
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
zítra
Česká poštaČeská pošta
pozítří
DPDDPD
pozítří
PPLPPL
pozítří
zasilkovnaZásilkovna
pozítří
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
popozajtra


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!