UBIQUITI Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 300 ft (90m)

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTFC-SM-300
Optický kabel, 6x single-mode, LC/LC, venkovní - 300 ft (90m)
Záruka - Cena
 24 měsíců  3.144 Kč / 3.804 Kč
 60 měsíců  3.616 Kč / 4.375 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Není na skladě!
Hmotnost (zabaleno): 3.93 kg
Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 90m zakončený LC konektory na obou stranách. Kvalitní optická vlákna 9/125µm typu G.657.A2 jsou flexibilní a ideální pro vnitřní a venkovní instalace.
Díky optickému kabelu dosáhnete výrazně delší maximální délky spoje než u ethernetu. Největší výhodou je odolnost proti interferencím (elektromagnetickému rušení) a vysoká kapacita linky, více než 6x 1 Gbps dle zvoleného aktivního prvku.

Voděodolný plášť kabelu obsahuje kevlar, díky tomu disponuje velmi vysokou odolností v tahu. Průměr kabelu je pouhých 6 mm ± 0.2 mm.

Maximální vložný útlum:
  • 1310 nm 0,5 dB/km
  • 1550 nm 0,5 dB/km
Optické kabely ve spojení s produkty řady EdgePoint a EdgeMAX Vám umožní vytvořit stabilní vysokorychlostní síť.
Související dokumenty
Datasheet (EN)
   (U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf)