Fiber Arsenal Optický patch kabel LC-LC vlákno 9/125 single-mode simplex 1 m

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: LC/LC-09-1SM-S
Optický patch kabel LC-LC vlákno 9/125 single-mode simplex 1 m
Záruka - Cena
 26 měsíců  81,00 Kč / 98,01 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.02 kg
Singlemodový optický patch kabel, 1 m dlouhý, zakončený konektory LC na obou stranách. Simplexní provedení.

Optický patch kabel vyrobený z optického kabelu se singlemodovým vláknem 09/125 um a konektory LC na obou koncích kabelu. Slouží k propojení dvou aktivních zařízení nebo aktivního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany).

Specifikace
Typ konektoru LC/LC
Vlákno 9/125 singlemode
Délka (mm) 1000
Konektor 2x LC

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 19:00
Česká poštaČeská pošta
zítra, pokud objednáte do 18:30
DPDDPD
zítra, pokud objednáte do 18:30
PPLPPL
zítra, pokud objednáte do 18:30
zasilkovnaZásilkovna
zítra, pokud objednáte do 16:30
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
ještě dnes, pokud objednáte do 17:00

DPDDPD Slovensko
zajtra, pokiaľ objednáte do 16:00    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v pondelok, pokiaľ objednáte do 16:30


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!