Fiber Arsenal Optický patch kabel LC-SC vlákno 9/125 singlemode 1 m

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: LC/SC-09-1SM-D
Optický patch kabel LC-SC vlákno 9/125 singlemode 1 m
Záruka - Cena
 26 měsíců  162 Kč / 196 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Není na skladě!
Hmotnost (zabaleno): 0.04 kg
Singlemodový optický patch kabel, 1 m dlouhý, zakončený konektory LC a SC. Duplexní provedení.

Optický patch kabel vyrobený z optického kabelu se singlemodovým vláknem 09/125 um, konektorem LC na jedné straně a konektorem SC na straně druhé. Slouží k propojení dvou aktivních zařízení nebo aktivního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany).

Specifikace
Vlákno 9/125 singlemode
Délka (mm) 1000
Konektor LC - SC