Fiber Arsenal Optický patch kabel LC-LC vlákno 9/125 single-mode 1 m

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: OPLC1MA
Optický patch kabel LC-LC vlákno 9/125 single-mode 1 m
Záruka - Cena
 26 měsíců  170 Kč / 206 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Singlemodový optický patch kabel, 1 m dlouhý, zakončený konektory LC na obou stranách. Duplexní provedení.

Optický patch kabel vyrobený z optického kabelu se singlemodovým vláknem 09/125 um a konektory LC na obou koncích kabelu. Slouží k propojení dvou aktivních zařízení nebo aktivního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany).

Specifikace
Vlákno 9/125 singlemode
Délka (mm) 1000
Konektor 2x LC

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
zítra
Česká poštaČeská pošta
v pondělí, pokud objednáte do 16:00
DPDDPD
v pondělí, pokud objednáte do 16:00
PPLPPL
v pondělí, pokud objednáte do 16:00
zasilkovnaZásilkovna
v pondělí, pokud objednáte do 16:30
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v útorok, pokiaľ objednáte do 16:30


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!