Fiber Arsenal Optický patch kabel SC-SC vlákno 9/125 single-mode 2 m

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: SC/SC-09-2SM-A
Optický patch kabel SC-SC vlákno 9/125 single-mode 2 m
Záruka - Cena
 26 měsíců  160 Kč / 194 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Singlemodový optický patch kabel, 2 m dlouhý, zakončený konektory SC na obou stranách. Duplexní provedení.

Optický patch kabel vyrobený z optického kabelu se singlemodovým vláknem 09/125 um a konektory SC na obou koncích kabelu. Slouží k propojení dvou aktivních zařízení nebo aktivního zařízení s pasivním (optické rozvaděče, optické vany).

Specifikace
Vlákno 9/125 singlemode
Délka (mm) 2000
Konektor 2x SC

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 19:00
Česká poštaČeská pošta
zítra, pokud objednáte do 18:30
DPDDPD
zítra, pokud objednáte do 18:30
PPLPPL
zítra, pokud objednáte do 18:30
zasilkovnaZásilkovna
pozítří
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
popozajtra


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!