Fiber Arsenal Optický pigtail SC/APC 1 m vlákno 9/125 single-mode

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: OPSC1MAPC
Optický pigtail SC/APC 1 m vlákno 9/125 single-mode
Záruka - Cena
 26 měsíců  29,00 Kč / 35,09 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním.
Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely.

Vlastnosti:
• vlákno 09/125
• singlemode
• délka 1 metr
• konektor SC/APC
• vložný útlum: <= 0.3dB (Max.)
• zpětný útlum: => 45dB
• teplota při zapojení: -20oC až +75oC
• teplota při skladování: -40oC až +75oC

Specifikace
Vlákno 9/125 singlemode
Délka (mm) 1000
Konektor SC/APC

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 19:00
Česká poštaČeská pošta
zítra, pokud objednáte do 18:30
DPDDPD
zítra, pokud objednáte do 18:30
PPLPPL
zítra, pokud objednáte do 18:30
zasilkovnaZásilkovna
pozítří
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
popozajtra


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!