Fiber Arsenal PLC optický splitter 1x4 1260-1650nm, SM 1,2m, ABS box, SC/PC

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: OS4SMSC12
PLC optický splitter 1x4 1260-1650nm, SM 1,2m, ABS box, SC/PC
Záruka - Cena
 26 měsíců  390 Kč / 472 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Není na skladě!
Hmotnost (zabaleno): 1.08 kg
PLC optický splitter 1x4 1260-1650 nm, SM 1,2m SC/PC, ABS box.
PLC (Planar Lightwave Circuit) FTTx splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Mají vynikající optické charakteristiky - nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optických van. Pro určeny pro pasivní optické sítě (EPON, BPON, GPON, atd.).

PLC splittery jsou nejlepší volbou pro rozmanité aplikace z oblasti telekomunikační a sensorové techniky. Založené na technologii planárních vlnovodů PLC, splittery představují optimální poměr mezi výkonem, rozměry a cenou.

Parametry a specifikace
Operační vlnová délka: 1260-1650 nm
Provozní teplota: -40 až 85°C
Konektory: SC/PC
Vložený útlum: do 7,1 dB
Rozměry (bez kabelů): 100x80x10 mm
Délka kabelů (vstup): 1,2 m
Délka kabelů (výstup): 1,2 m
Průměr kabelu: 2 mm