MIKROTIK S-31DLC20D Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)

Výrobce: MIKROTIK
Kategorie: Singlemode
Kód: RB-SFP-SM-LC
S-31DLC20D Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)
Záruka - Cena
 26 měsíců  413 Kč / 502 Kč
 60 měsíců  450 Kč / 547 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Na cestě
Očekávané dodání:
 říjen 2018 (volně k objednávání)
Hmotnost (zabaleno): 0.03 kg
MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 20 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
Modul je přímo určen pro RouterBoardy od Mikrotiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. Vzhledem k dosahu až 20 km je ideálním řešením pro dlouhé optické trasy. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu.
Modul je určen pro 2x LC konektory.
Související dokumenty
Datasheet
   (en_datasheet_SFP.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1280
Normy IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Hmotnost (kg) 0,025
Vlnová délka (nm) 1310 nm
Max. délka spoje (km) 20
Konektor 2x LC
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70