MIKROTIK S-35/53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)

Výrobce: MIKROTIK
Kód: RB-SFP-SM-WDM-LC
S-35/53LC20D Gigabit WDM single-mode MiniGBIC modul (SFP)
Záruka - Cena
 26 měsíců  1.203 Kč / 1.457 Kč
 60 měsíců  1.311 Kč / 1.588 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.07 kg
Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps a to až na vzdálenost 20 Km. Ideální řešení pro dlouhé páteřní trasy.
Modul je přímo určen pro RouterBoardy od Mikrotiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. Protože modul vysílá a přijímá na rozdílných vlnových délkách, je dodáván v páru. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu. Modul je určen pro 1x LC konektor.
Související dokumenty
Datasheet
   (en_datasheet_SFP.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1280
Normy IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Hmotnost (kg) 0,052
Vlnová délka (nm) TX: 1310 / RX: 1550
Max. délka spoje (km) 20
Konektor LC
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 16:30
Česká poštaČeská pošta
v pondělí, pokud objednáte do 16:00
DPDDPD
v pondělí, pokud objednáte do 16:00
PPLPPL
v pondělí, pokud objednáte do 16:00
zasilkovnaZásilkovna
v pondělí, pokud objednáte do 16:30
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
ještě dnes, pokud objednáte do 15:00

DPDDPD Slovensko
v pondelok, pokiaľ objednáte do 16:00    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v útorok, pokiaľ objednáte do 16:30


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!