OEM SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.

Výrobce: OEM
Kód: VYPA475
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, LC simplex, SM, 10km, TX 1310nm, 3,3V, Cisco kompat.
Záruka - Cena
 26 měsíců  336 Kč / 407 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever.

Z toho také vyplívá že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna. Vyjímkou jsou WDM transceivery, které díky rozdílné vlnové délce pro příjem a odesílání dat, přenášejí obousměrný provoz po jednom vlákně.

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, -20 to 80°C, 3,3V, Cisco compatible

Parametry a specifikace:
- Single LC receptacle optical interface compliant
- Hot-pluggable SFP footprint
- 1310nm FP laser transmitter
- RoHS compliant and Lead Free
- Up to 20km on 9/125um SMF
- Metal enclosure for lower EMI
- Single 3.3V power supply
- Low power dissipation - Commercial operating temperature range:
Extended: -20°C to +80°C

Applications:
- Gigabit Ethernet
- 1.06 Gb/s Fibre Channel

General:
Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing
Agreement (MSA). They simultaneously comply with Gigabit Ethernet as specified in IEEE STD 802.3 and 1x Fibre
Channel as defined in FC-PI-2 Rev. 10.0 .They are RoHS compliant and lead-free.


Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
v pondělí
Česká poštaČeská pošta
v úterý
DPDDPD
v úterý
PPLPPL
v úterý
zasilkovnaZásilkovna
v úterý
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
v pondělí

DPDDPD Slovensko
v útorok    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v stredu


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!