UBIQUITI Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTUF-SM-1G-S
Single-Mode optický modul SFP, 1Gbit, BiDi - sada 2 kusů
Záruka - Cena
 26 měsíců  503 Kč / 610 Kč
 60 měsíců  578 Kč / 702 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: 9ks
Potvrzené dodání:
 03.10.2018 (volně k objednávání)
 10.10.2018 (volně k objednávání)

Zboží můžete mít již zítra
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-1G-S umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 3 km.
Vlnová délka pro příjem signálu (Tx) je u modrého modulu 1310 nm a u žlutého modulu 1550 nm. Vlnová délka pro vysílání (Rx) je u modře značeného modulu je 1550 nm a žlutého modulu je 1310 nm.

Modul je určen pro LC konektory.

Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na dlouhé vzdálenosti.

Využití je pro každé vnitřní a venkovní moderní sítě. Například pro instalaci bezdrátových pojítek s napájením přes EdgePoint.

Ubiquiti optické moduly splňují standard SFP MSA (Multi-Source Agreement).
Související dokumenty
Datasheet (EN)
   (U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1,25 Gbps
Hmotnost (kg) 0,02
Vlnová délka (nm) F1: TX:1310nm; RX:1550nm; F2: TX:1550nm; RX:1310nm
Max. délka spoje (km) 3
Optický kabel 9/125
Konektor LC
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
zítra
Česká poštaČeská pošta
pozítří
DPDDPD
pozítří
PPLPPL
pozítří
zasilkovnaZásilkovna
pozítří
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
popozajtra


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!