MIKROTIK S-C47DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)

Výrobce: MIKROTIK
Kód: S-C47DLC40D
S-C47DLC40D Gigabit single-mode CWDM (SFP, 2x LC)
Záruka - Cena
 26 měsíců  991 Kč / 1.201 Kč
 60 měsíců  1.080 Kč / 1.309 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Není na skladě!
Hmotnost (zabaleno): 0.03 kg
SFP CWDM je modul pro single-mode vlákna s vlnovou délkou 1470nm. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps.
Vzhledem k dosahu až 20 km je v kombinaci s jednotkou CWDM-MUX8A ideálním řešením pro redukci optických kabelů na dlouhé trasy. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu a má 2x LC konektory.



Související dokumenty
Datasheet
   (CWDM_brochure.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1250
Hmotnost (kg) 0,025
Vlnová délka (nm) 1470 nm
Max. délka spoje (km) 20
Konektor 2x LC
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70