Fiber Arsenal Spojka optických konektorů SC - PC, singlemode, duplex

Výrobce: Fiber Arsenal
Kód: SC/SM-DUPLA
Spojka optických konektorů SC - PC, singlemode, duplex
Záruka - Cena
 26 měsíců  1,06 € / 1,28 €
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Není na skladě!
Hmotnost (zabaleno): 0.01 kg
Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.
Specifikace
Konektor SC