MIKROTIK GPON ONT modul (SFP)

Výrobce: MIKROTIK
Kód: RB-GPON
GPON ONT modul (SFP)
Záruka - Cena
 26 měsíců  1.626 Kč / 1.969 Kč
 60 měsíců  1.772 Kč / 2.146 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: U dodavatele
K dispozici obvykle během 15dnů od vaší objednávky
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Jedná se o zařízení kompatibilní se všemi RouterBoardy, které mají SFP port. Velkou předností je snadné nastavení, stačí pouze vložit do RouterBoardu. Veškeré nastavení se provádí na straně poskytovatele internetu.
Modul podporuje obousměrný optický přenos a funkci GPON MAC. Tím nabízí asymetrický provoz 1.244Gbps downlink a 2.488 Gbps uplink a to beznutnosti mít samostatné napájení.

Modul podporuje propracovaný systém řízení ONT, včetně alarmů, provisioning, DHCP a IGMP funkce pro samostatné IPTV řešení na ONT a 1PPS rozhraní. Modul RB-GPON může být spravován z OLT přes GPON pomocí G.988 OMCI.

Specifikace:
Simplex SC konektor, integrovaný diplexer Transceiver
SFP MSA, digitální diagnostika SFF-8472.
Identifikátor místa (SUD)
Oznámení Statusu PON linky
Podporuje 1PPS interface
Související dokumenty
Datasheet
   (en_datasheet_GPON.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1244
Hmotnost (kg) 0,052
Max. délka spoje (km) 20
Konektor SC
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70