MIKROTIK S+31DLC10D 10 Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)

Výrobce: MIKROTIK
Kód: RB-SFP-SM-LC-10
S+31DLC10D 10 Gigabit single-mode MiniGBIC modul (SFP)
Záruka - Cena
 26 měsíců  2.744 Kč / 3.322 Kč
 60 měsíců  2.991 Kč / 3.621 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
MiniGBIC modul pro single-mode vlákna je ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. Tento modul od Mikrotiku umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit na vzdálenost 10 km. Hodí se pro dlouhé optické trasy.
Modul je přímo určen pro Cloud Core Routery od Mikrotiku, viz. související produkty. Modul je napájen přímo ze zařízení. Vzhledem k dosahu až 20 km je ideálním řešením pro dlouhé optické trasy. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu.
Modul je určen pro 2x LC konektory.

Související dokumenty Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 10000
Normy IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Hmotnost (kg) 0,02
Vlnová délka (nm) 1310
Max. délka spoje (km) 10
Optický kabel 9/125
Konektor 2x LC
Provozní teplota min (°C) 0
Provozní teplota max (°C) 70

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
ještě dnes, pokud objednáte a vyzvednete do 19:00
Česká poštaČeská pošta
zítra, pokud objednáte do 18:30
DPDDPD
zítra, pokud objednáte do 18:30
PPLPPL
zítra, pokud objednáte do 18:30
zasilkovnaZásilkovna
pozítří
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
zítra

DPDDPD Slovensko
pozajtra    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
popozajtra


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!