Nový sortiment


Přestavbové sady EVBIKE

Pod značkou EVBIKE nabízíme pohonné jednotky a baterie pro elektrifikaci jízdních kol. Přestavbové sady EVBIKE jsou natolik univerzální, že je lze nainstalovat na 99 % sériově vyráběných kol. V každém kraji České republiky máme proškolené partnery EVBIKE, kteří Vám odborně poradí s výběrem vhodné konfigurace a zajistí přestavbu na míru.

◯ ◯ ◯

Fotovoltaika

Jsou místa, kde potřebujete postavit přípojný bod, ale přivedení sítě 230 V by bylo příliš nákladné? Jsme schopni Vám potřebné komponenty pro off-gridové napájení nejen dodat, ale i pomoct s návrhem. Navíc máme i řešení GridFree, kterým snížíte náklady za elektrickou energii i v místech, kde již 230V přípojka je. Investice do fotovoltaických elektráren je v současnosti jednou z nejlepších voleb, která je zároveň dostupná každému.

◯ ◯ ◯

Technická podpora RouterOS MikroTik

Potřebujete optimalizovat Vaši síť postavenou na RouterOS MikroTik? Nemáte čas, nebo chuť se trápit s nastavováním? V rámci technické podpory RouterOS MikroTik Vám pomůžeme například s nastavením IP, routováním, Wi-Fi, Firewall, s připojením a hladkým chodem internetu. Převedeme Vaši síť z bridgované na routovanou, čímž docílíte vyšší efektivity a mnoho dalšího.

◯ ◯ ◯

Online systém rezervací školení

Od roku 2006 provozujeme školící středisko, ve kterém pořádáme průměrně 40 kurzů ročně. Do našeho portfolila školení patří MikroTik (MTCNA, MTCTCE, MTCWE, MTCINE, MTCRE, MTCNA UPDATE), Ubiquiti (UBWA, UEWA), EVBIKE, RF elements a školení fotovoltaiky. Pro Vaše zaměstnance, partnery či zákazníky připravíme i soukromé školení na míru. Zvolíte si libovolné školení z našeho oboru a my ho uskutečníme dle Vašich požadavků.

◯ ◯ ◯

Aktivační centrum MikroTik

Rychlá a jednoduchá cesta aktivace Vaší licence MikroTik.

◯ ◯ ◯

Katalog českých a slovenských ISP

Provozujeme katalog poskytovatelů internetu bezdratovepripojeni.cz, kde každý měsíc přivádíme našim zákazníkům v průměru 30 nových klientů, kteří se chtějí připojit k vybrané síti dle svojí lokality. Registrace na portál je zcela zdarma a ani neplatíte žádné provize za zprostředkování. Je určen pro zákazníky i4wifi, kterým takto pomáháme v rozšiřování sítě.