O nás


i4wifi a.s. je úspěšný celoevropský autorizovaný distributor s telekomunikační technikou. Mezi nejvýznamnější značky patří Ubiquiti, Mikrotik, RF elements a LB-LINK. Pod značkou GWL Power vystupuje jako největší evropský distributor lithium fosfátových (LiFePO4) průmyslových baterií a zástupce výrobců Thunder Sky Winston, Sinopoly a Calb.

Společnost provozuje největší tuzemský e-shop se zařízením pro bezdrátové sítě a zahraniční e-shop s komponenty pro DC výkonová řešení založená na nových technologiích jako jsou lithiové (LiFePO4) články a baterie, solární panely, mikroměniče, invertory a příslušenství. Mimo jiné provozuje ještě e-shopy mikrotik.cz, evbike.cz a bezdratovepripojeni.cz. Společnost disponuje skladem o rozloze 3800 m2 a špičkovým logistickým zázemím.

Společnost i4wifi, a.s. nejen své produkty prodává a zajišťuje jejich distribuci, ale navíc je největším poskytovatelem mezinárodních technických školení. Od roku 2006 proškolila více než 5800 techniků českých i zahraničních firem. O jejím postavení na trhu svědčí umístění mezi TOP100 českých ICT firem a Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

Společnosti i4wifi, a.s. má více než 16 leté zkušenosti v oboru a neustále přináší nové technologie. Již od vzniku se zaměřuje na projekty, které fungují v souladu s životním prostředím. Od roku 2008 se zabývá podporou systémů, zejména fotovoltaických, které využívají obnovitelné zdroje energie a způsobem ukládaní energie. Vytváří komunitu a partnerskou síť v oblasti využívání solární energie a také se angažuje v oblasti elektromobility. Zasloužila se o první české elektrické autobusy SOR, které jsou poháněny bateriemi od GWL Power. Další významnou značkou v porfoliu je vlastní značka EVBIKE, která nabízí pohonné jednotky a baterie pro elektrifikaci jízdních kol na elektrokola.

V roce 2016 se stala společnost členem cechu aplikovaných fotovoltaických technologií a hlavním partnerem projektu Český ostrovní dům pro energetiku (viz projekty).Ocenění a certifikáty:
CZECH Stability Award (AAA - excelentní)
EKO-KOM (Osvědčení o recyklaci obalů)

Podívejte se na důležité milníky i4wifi (klikněte na obrázek pro zvětšení):