ProjektyOd roku 2006 provozujeme školící středisko, ve kterém pořádáme průměrně 40 kurzů ročně. Do našeho portfolila školení patří MikroTik (MTCNA, MTCTCE, MTCWE, MTCINE, MTCRE, MTCNA UPDATE), Ubiquiti (UBWA, UEWA), EVBIKE, RF elements a školení fotovoltaiky. Běžně u nás školí své zaměstnance například společnosti: T-mobile, DATART INTERNATIONAL, Jan Becher – Karlovarská Becherovka, Lázně Luhačovice, Magistrát města Přerova, MIRONET, 02 IT Services, Středočeské vodárny aj. Pro Vaše zaměstnance, partnery či zákazníky připravíme i soukromé školení na míru. Zvolíte si libovolné školení z našeho oboru a my ho uskutečníme dle Vašich požadavků.

◯ ◯ ◯

V dubnu 2016 oslovili naši společnost dva mladí lidé se společnou vizí. S vizí ostrovní stavby, která bude šetrná k okolí a zároveň bude odpovídat standardům současné úrovně života. Díky filozofii a odhodlání Pavla Podruha vznikl projekt Český ostrovní dům, který nás nadchl po všech směrech. Už od vzniku naší společnosti se zaměřujeme na projekty, které fungují v souladu s životním prostředím, a proto jsme se připojili k týmu Českého ostrovního domu. Jsme hrdí, že právě naše společnost zajišťuje řešení energetické soběstačnosti budovy a je součástí projektu, který chce do budoucna využívat obnovitelné zdroje energie.

◯ ◯ ◯

Pod značkou EVBIKE nabízíme pohonné jednotky a baterie pro elektrifikaci jízdních kol. Jízda na elektrokole je jednou z nejekologičtějších možností osobní dopravy. Přestavbové sady EVBIKE jsou natolik univerzální, že je lze nainstalovat na 99 % sériově vyráběných kol. V každém kraji České republiky máme proškolené partnery EVBIKE, kteří Vám odborně poradí s výběrem vhodné konfigurace a zajistí přestavbu na míru.

◯ ◯ ◯

Inovativní službou Skladroid.cz nabízíme komplexní logistické služby každému, kdo provozuje vlastní e-shop. Víme, jak je těžké skloubit logistiku a skladovací plochu u rostoucích e-shopů, protože jsme si celým procesem prošli sami. Díky tomu Vám pomůžeme zvládnout skladování, logistiku a vše s tím spojené. Zásilky jsme schopni doručit kamkoliv po světě a díky online napojení na službu Zásilkovna.cz jsou možné osobní odběry po celé České republice a Slovensku.Věnujte se vlastnímu podnikání a starosti s logistikou nechte na nás.

◯ ◯ ◯

Od roku 2001 se věnujeme síťovým technologiím, a tak jsme sestavili katalog prověřených poskytovatelů bezdrátového připojení v České republice a na Slovensku. Na jednom místě máte k dispozici kompletní přehled o poskytovateli, ceně, tarifu a rychlosti bezdrátového přípojení k internetu ve Vaší oblasti. Pomáháme Vám najít to nejlepší připojení pro domov i kancelář.