RF elements Sektorová anténa s TwistPortem, 14 dBi, 50° (5 GHz)

Výrobce: RF elements
Kód: SH-TP-5-50
Sektorová anténa s TwistPortem, 14 dBi, 50° (5 GHz)
Záruka - Cena
 26 měsíců  2.133 Kč / 2.587 Kč
 60 měsíců  2.325 Kč / 2.819 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 2.47 kg
Jedná se o revoluční anténu s novým TwistPortem, který zaručuje perfektní spojení s jednotkou. Anténa má zisk 14 dBi a vyzařovací úhel je v obou rovinách 50°.
Nová generace sektorových antén

Symetrické sektorové antény jsou skalární antény ve tvaru rohu resp. nálevky se symetrickým vyzařovacím diagramem a převratným TwistPort konektorem. Symetrické sektorové antény nabízejí dokonalou kombinaci funkcí, které řeší slabiny současných anténních technologií.Unikátní vyzařování antény

Tradiční sektorové antény vyzařují signál v širokém, ale zároveň velmi plochém diagramu s množstvím nežádoucích postranních laloků, které se mění s frekvencí. Tradiční typ záření je zdrojem nežádoucího rušení a problémů při společném nasazení antén na jednom místě. Symetrické sektorové antény nabízejí vyzařovací diagram s unikátním tvarem a vlastnostmi. Část paprsku má tvar kruhu, tedy vertikální i horizontální vyzařovací úhel jsou identické. Záření se nemění s frekvencí a zisk antény je vyvážený v širokém frekvenčním rozsahu.Pokrytí bez mrtvých zón

Pokrytí tradičních sektorových antén má specifický tvar - pokud je AP příliš vysoko, tak klienti, kteří jsou blízko trpí nízkou kvalitou signálu. Jak se říká: "pod svícnem je největší tma". Symetrické sektorové antény vyzařují symetrický signál s kruhově tvarovaným paprskem, který je podobný svitu pochodní. Z toho důvodu je pokrytí signálem ze symetrických sektorových antén téměř bez mrtvých zón, i klienti umístění blízko u AP budou spokojeni.

TwistPort konektor

Symetrické sektorové antény disponují unikátním rychloupínacím TwistPort konektorem. TwistPort konektor je prakticky bezztrátový, nejsou v něm žádné koaxiální konektory nebo RF kabely způsobující ztrátu signálu. Spojení a rozpojení antény a rádia je jednoduché, rychlé, můžete ho udělat jen jednou rukou.Vynikající pro společné umístění na stožár

Symetrické sektorové antény mají přirozeně oslabené postranní laloky a zadní záření. Není tak potřeba bojovat proti nežádoucímu rušení, nejsou potřeba ani reflektory a stínící prvky.Perfektní škálovatelnost

Symetrické sektorové antény jsou průlomem v škálovatelnosti bezdrátových systémů a nově definují přístup k plánování a nasazení wifi sítí. V nabídce je široký rozsah anténních modelů s vyzařovacím úhly od 30 ° do 90 °. Při výstavbě sítí a přístupových budov už nebudete omezováni. Symetrické záření a vysoká schopnost společného umístění umožní zvýšení propustnosti AP a návratnost investic.

Vzájemná kompatibilita

V případě, že chcete využít vaše oblíbené rádiové zařízení, jsou k dispozici TwistPort adaptéry, které zajistí kompatibilitu s TwistPort konektorem.
Robustní a odolné

Symetrické sektorové antény mají pevnou kovovou konstrukci - jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na dlouhodobou výdrž i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Materiály použité při výrobě: litý hliník, UV odolný ABS plast a nerezová ocel.

Malé a kompaktní

Symetrické antény jsou velmi kompaktní antény. Ve srovnání s tradičními sektorovými anténami zabírají jen 20 - 25 procent místa. Kompaktní rozměry snižují nájem na stožáru a hlavně usnadňují instalaci na místech, kde by nasazení tradičních antén bylo z důvodu jejich velikosti problematické.
Související dokumenty Specifikace
Frekvence (GHz) 5
Držák Na stožár
Zisk (dBi) 14
Polarizace Horizontální a vertikální
Vyzař. úhel - H. (°) 50
Vyzař. úhel - V. (°) 50
Typ konektoru TwistPort
Hmotnost (kg) 1,3
Výška (mm) 138
Šířka (mm) 138
Hloubka (mm) 140
Provozní teplota min (°C) -30
Provozní teplota max (°C) 55

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
v pondělí
Česká poštaČeská pošta
v úterý
DPDDPD
v úterý
PPLPPL
v úterý
zasilkovnaZásilkovna
v úterý
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
v pondělí

DPDDPD Slovensko
v útorok    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v stredu


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!