TP-LINK MC220L Gigabit media konvertor Ethernet/Optika, SFP

Výrobce: TP-LINK
Kód: MC220L
MC220L Gigabit media konvertor Ethernet/Optika, SFP
Záruka - Cena
 60 měsíců  611 Kč / 741 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Hmotnost (zabaleno): 0.64 kg
Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.
Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.
Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.
Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet.
Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.
Související dokumenty
Datasheet_ENG
   (MC220L.pdf)
Datasheet_CZ
   (Datasheet_CZ_MC220L.pdf)
Specifikace
Přenosová rychlost až (Mbps) 1000
Normy IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Napájení (V) 9 V/0,8 A
Provozní teplota (°C) 0 – 50 °C
Rozměry (mm) 94.5 x 73 x 27 mm
Ostatní disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Hmotnost (kg) 0,5
LED indikace indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Konektor SFP, RJ45

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
v pondělí
Česká poštaČeská pošta
v úterý
DPDDPD
v úterý
PPLPPL
v úterý
zasilkovnaZásilkovna
v úterý
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
v pondělí

DPDDPD Slovensko
v útorok    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v stredu


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!