Vyhledávání


Technická podpora -> Alarmy, IP kamery a nahrávání

WaveRF Ubiquiti Obecné dotazy Alarmy secuFi

Více informací o struktuře technické podpory i4wifi, jak funguje, co od ní očekávat, jaké jsou podmínky, se dozvíte na této stránce.
Více informací o mimozáručním servisu, ceníku servisních a administrativních prací, ekologické likvidaci, postupech na zjištění přepětí, se dozvíte na této stránce.

Naposledy přidané články:

UniFi Protect je systém pro kamerové zabezpečení, kterým Ubiquiti navazuje na úspěšnou řadu UniFi Video. Je primárně určen pro kontinuální nahrávání s možností rychlého prohlížení záznamů, snadné nastavení a přístup přes mobilní aplikace.UniFi Protect není samostatný program jako UniFi Video, ale je výhradně předinstalovaný na hardwaru UniFi Cloud Key Gen2 Plus, který se stává jeho základním kamenem, bez kterého se při nasazení tohoto systému neobejdete*.

Pro přístup je potřeba založit Ubiquiti cloudový účet, ten využívá službu WebRTC pro vytvoření bezpečného peer-to-peer spojení. Účet je zdarma. Pokud již máte u Ubiquiti, použijte stávající.

   ....(více).

Webové rozhraní UniFi Video NVR zobrazuje všechny UniFi kamery ve stejné síti jako je server. Je-li kamera vzdálená (v jiném síťovém rozsahu) a nezobrazuje se v rozhraní NVR, postupujte takto:

Přejděte do webového rozhraní kamery vložením IP adresy do prohlížeče. Defaultní přihlášení a jméno je ubnt/ubnt. (Případně root/ubnt) Vložte IP adresu NVR serveru do políčka UniFi Video server. Klikněte na Uložit změny (Save changes). Přejděte do rozhraní NVR serveru a adoptujte kameru.

Na server UniFi Video NVR 2TB je možné uložit až 4800 hodin (při rozlišení 480p), 1600 hodin (720p), 700 hodin (1080p) video záznamu.

Po zaplnění disku server odstraní nejstarší nahrávky dle následujících pravidel, které je možné definovat v nastavení:

Odstraňování záznamu v závislosti na velikosti úložiště (Space To Keep Free)

Server maže nejstarší video záznamy, aby si zachoval nastavenou minimální xGB volného prostoru na úložišti. Defaultně je minimální volný prostor 10GB, který potřebuje server pro další operace se soubory (kopírování, přesouvání, mazání). Pokud používáte externí úložiště nebo větší disk než 500GB, měl by být minimální volný prostor 5% z celkové velikosti úložiště.

   ....(více).

Přehled možností PoE napájení kamer z řady UniFi Video.

Máte-li switch 802.3af a potřebujete napájet zařízení s pasivním PoE 24V, i v tomto případě má Ubiquiti řešení, jedná se o konvertory. Přidaná hodnota konvertorů je integrovaná přepěťová ochrana připojeného zařízení.
Ubiquiti vnitřní konvertor 100 Mbit Ubiquiti venkovní konvertor 100 Mbit Ubiquiti vnitřní konvertor 1Gbit Ubiquiti venkovní konvertor 1Gbit
   ....(více).

1. Propojte IP kameru a router pomocí UTP kabelu

2. Ujistěte se zda LED indikátor napájení (žlutý) svítí a LED indikátor sítě (zelený) bliká.

Upozornění: Používejte pouze dodávaný adaptér, neoriginální napájecí zdroj může způsobit poškození IP kamery!

Poznámka: IP kameru je možné resetovat do základního nastavení podržením resetovacího tlačítka po dobu 10 vteřin.

Zobrazit vše (23)