UBIQUITI Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTUF-SM-10G-S
Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi - sada 2 kusů
Záruka - Cena
 24 měsíců  4.442 Kč / 5.377 Kč
 60 měsíců  5.108 Kč / 6.183 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: Není na skladě!
Potvrzené dodání:
 31.01.2017 (volně k objednávání)
Hmotnost (zabaleno): 0.13 kg
Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešením pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-10G-S umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 10 km.
Vlnová délka pro vysílání (Tx) je u modře značeného modulu je 1270 nm a červeného modulu je 1330 nm. Vlnová délka pro příjem signálu (Rx) je u modrého modulu 1330nm a u červeného modulu 1270 nm.

Modul je určen pro LC konektory.

Největší výhodou komunikace po optickém kabelu je odolnost proti elektromagnetickým interferencím a kvalitní vysokorychlostní přenos dat na dlouhé vzdálenosti.

Využití je pro každé vnitřní a venkovní moderní sítě. Například pro instalaci bezdrátových pojítek s napájením přes EdgePoint.

Související dokumenty
Datasheet (EN)
   (U_Fiber_Modules_FiberCable_DS.pdf)