Volná místa
Vybíráme, srovnáváme, testujeme a pomáháme s produkty. Proto jsme jedna z nejúspěšnějších českých IT firem. Vyhledáváme inovace a posouváme hranice celého segmentu, aby naši partneři měli pouze to nejlepší.

Chceš vědět jak to děláme? Přidej se k nám.

Produktový manažer


Nevybrali jste si a přesto si myslíte, že nám máte co nabídnout? Pošlete nám svůj životopis a popis představy pracovní pozice na email zamestnani@i4wifi.cz.

Proč pracovat v i4wifi?


Osobní a kariérní růst
Dáme vám prostor pro osobní i profesní růst. Rádi vám předáme spoustu našich vlastních zkušeností od technických dovedností až po obchodní triky. A samozřejmě se rádi přiučíme i něco sami. Víme, že víc hlav, víc ví.


Stereotypní práce u nás nehrozí
Nikoho nebaví dělat jednu věc pořád dokola, proto jsou činnosti v naší společnosti tak různorodé. Pracujeme na hodně projektech současně, takže se každý může věnovat tomu, co mu bude vyhovovat nejvíc. V práci trávíme skoro 1/3 života a nás ta 1/3 baví.

Neformální přátelská atmosféra
Neřídíme se nejnovějšími módními trendy a ani nelpíme na dress codu Ladislava Špačka. Prostě chodíme do práce v tom, v čem je nám nejlíp. Na pracovní schůzky se ale hodíme vždycky do gala.

Akce napříč Evropou
Pravidelně se účastníme různých akcí, konferencí a výstav po celé Evropě. Pokud jste rádi v centru dění, můžete jet jako platný člen týmu.

Pracovní benefity
Bez stravenek, sick days, 5 týdnů dovolené, home officů, flexibilní pracovní doby, příspěvku na penzijní připojištění, mobilního telefonu a notebooku pro osobní používaní si to většina z nás už nedovede představit.

Mimofiremní akce
Trávíme spolu spoustu času i mimo kancelář a trávíme ho spolu rádi. Jsme dobrá parta, takže kromě teambuildingů se rádi sejdeme na společnou večeři, drink nebo třeba bowling. Nikoho nenutíme šplhat v lese po laně, protože sami víme, že nejlepší je posezení s přáteli.