Volná místaChtěli byste se věnovat některé z následujících profesí? Nyní máte šanci se k nám připojit jako:

Marketing specialista
Produktový specialista
Pracovník expedice
ProdejceNevybrali jste si a přesto si myslíte, že nám máte co nabídnout? Pošlete nám svůj životopis a popis představy pracovní pozice na email zamestnani@i4wifi.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.


Proč pracovat v i4wifi?

1) Osobní růst
U nás můžete růst osobně i profesně. Nejenže budete v kontaktu s moderními technologiemi, ale předáme Vám i spoustu vlastních zkušeností jak obchodních tak technických. Zároveň pokud si třeba chcete vylepšit angličtinu nebo se naučit jiný jazyk, u nás můžete a ještě Vám kurz zaplatíme.

2) Štěstí
Dělat jednu věc pořád dokola nikoho dlouho nebaví. Činnosti v i4wifi jsou velmi různorodé a každý se může přesunout na jiný projekt nebo pozici, která mu bude lépe vyhovovat. Člověk tráví v práci téměř 1/3 života a štěstím je si tuto třetinu užít a do práce vlastně chodit rád. Navíc možnost homeofficu je u nás samozřejmostí.

3) Nesešněrovaná atmosféra a mladý tým nadšenců
Spolehnout se můžete na férový přístup vedoucích a co se daří, je dlouhodobě držet super kolektiv. Na to můžeme být hrdí.

4) Živá firma
Pravidelně pořádáme nebo se účastníme různých akcí a konferencí nejen v ČR, ale i v zahraničí. Pokud Vás baví cestovat i to je u nás možné.

5) Úspěch
i4wifi si stále drží růstový trend nejen v ekonomických číslech, ale i v počtu lidí. Část mzdy si každý určuje vlastně sám tím, jak se mu daří v tom co dělá a tím dosáhne úspěchu sám i celá firma.

6) Stabilní zázemí silné a ryze české firmy
Jakožto ryze česká firma dlouhodobě patříme v rámci hodnocení TOP100 českých IT firem mezi 2% těch nejstabilnějších. Vy tak máte jistotu stabilního zaměstnání a ještě navíc čím déle u nás pracujete tím více dovolené máte.

7) Standardní benefity jsou samozřejmostí
Bez stravenek, mobilního telefonu a notebooku pro osobní používaní to už dneska ani nejde…

8) Firemní akce
Někde tomu říkají teambuilding. U nás nikoho nenutíme šplhat v lese po laně, protože sami víme, že stejně je nejlepší se s přáteli dobře najíst a napít. Na tyto akce nikoho nikdy nenutíme ani se na nikoho nedíváme skrz prsty, když nepřijde. Naopak většinu akcí si u nás stejně dohodneme neřízeně mezi sebou, prostě jen tak.