UBIQUITI UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTUF-OLT
UFiber OLT - 8x GPON port, 2x SFP+ port, 40W + 1x UFiber GPON B+ modul
Záruka - Cena
 26 měsíců  31.060 Kč / 37.584 Kč
 60 měsíců  35.719 Kč / 43.222 Kč
bez DPH / s DPH 21% a RP
Skladem: 4ks
Očekávané dodání:
 březen 2018 (volně k objednávání)

Zboží můžete mít již v pondělí
Hmotnost (zabaleno): 8.03 kg
UFiber nabízí poskytovatelům internetových a telekomunikačních služeb cenově výhodný systém pro přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti. UFiber OLT umožňuje až 1024 současně připojených klientů UFiber ONU do vzdálenosti 20 km.


UFiber OLT obsahuje osm GPON portů, dva 1G/10G SFP+ porty, RJ45 port konzole a RJ45 port pro management. Váš klient se může připojit rychlostí až 2488 Gbps downstream a 1244 Gbps upstream.



Rozlučte se s příkazovými řádky, manuály a placenými licencemi. Konfigurace optické sítě se stává stejně snadnou jako nastavení smartphonu. Dohled a správa nad jednotkami UFiber OLT probíhá v softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System).

UNMS je komplexní kontrolér pro centralizované řízení všech registrovaných OLT a jejich klientů UFiber NanoG. Nabízí intuitivní webové rozhraní, rychlou konfiguraci zařízení, grafické přehledy pro efektivní sledování a odstraňování problémů. Největší výhodou jsou nulové licenční poplatky za používání softwaru.


UFiber OLT se dvěma modulárními sloty pro napájecí adaptéry poskytuje flexibilní možnosti napájení. Do slotů lze vložit napájecí modul AC/DC (1 kus součástí balení) nebo DC/DC. Záložní moduly do prázdného slotu lze zakoupit samostatně.


Balení obsahuje jeden SFP modul UF-GP-B+ a příslušenství pro montáž do 19" racku 1U.

Důležité upozornění:
Připojení jednotky NanoG přímo do OLT může způsobit poškození optiky v zařízení NanoG (nebo OLT) z důvodu velkého výstupního výkonu modulu UF-GP-B+ (cca 3dB). Povolený limit pro optický výkon na vstupu NanoG je v rozmezí -8 dB až -28 dB.
Související dokumenty
Datasheet (EN)
   (UFiber_GPON_DS.pdf)
Návod k obsluze (EN)
   (UF-OLT_QSG.pdf)
Specifikace
Shoda CE, FCC, IC
LAN port 1x RJ45 10/100/1000 Mbps + 1x RJ45 10/100 Mbps
Výchozí IP 192.168.1.1
Spotřeba (W) 40
Procesor MIPS 1004kc 880 MHz Dual Core
RAM (MB) 512 DDR3
NAND (MB) 512
Hmotnost (kg) 4,495
Rozšíření 8x GPON port, 2x SFP+ port
Vlnová délka (nm) TX: 1490 nm, RX: 1310 nm
Výška (mm) 43,7
Šířka (mm) 442,4
Hloubka (mm) 285,6
Provozní teplota min (°C) -10
Provozní teplota max (°C) 45

Podle zvolené dopravy můžete mít toto zboží již:

os.odběrOsobní odběr Praha
v pondělí
Česká poštaČeská pošta
v úterý
DPDDPD
v úterý
PPLPPL
v úterý
zasilkovnaZásilkovna
v úterý
kuryrKurýrní služba (pouze Praha)
v pondělí

DPDDPD Slovensko
v útorok    (v odľahlejších častiach krajiny sa môže doručenie o deň oneskoriť)
zasilkovnaZásilkovna SK
v stredu


Pozor, uvedené termíny nezohledňují státní svátky!