Konvertor TP-Link MC100CM

Konvertor, 100Mbps Media, Ethernet/Optika (Multi-mode), šedý

Značka TP-LINK
Kód NACTPL0001
Part No. MC100CM
EAN 6935364030391
Záruka 60 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
Skladem
Zboží můžete mít ještě dnes
Vaše cena bez DPH 659 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 660 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 799 Kč
Podrobnosti produktu TP-Link MC100CM

Media konvertor pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D. yužívá vlnovou délku 1310 nm u příjmu i odesílání dat.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1x RJ-45, 1x 100 Mbps SC/UPC

Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Maximální spotřeba: 2,5 W

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Parametry
Značka
Výrobce: TP-LINK
Upřesnění typu: Konvertor
Technické detaily
Rychlost portů: 100 Mb/s
Vlnová délka (nm): 1310
Max. délka spoje (km): 2
Provozní teplota max (°C): 40
Provozní teplota min (°C): +0
Přenášené signály: TxD a RxD
Přenosová rychlost (Mbps): 10/100
Síťová rozhraní
Normy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Vstupy a výstupy
RJ-45 (počet): 1
Konektor: SC, RJ45
LAN port: 1 x RJ45 10/100 Mbps
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce): 60
Délka záruky (měsíce): 60
Fyzické vlastnosti
Barva: šedá
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm
Výška (mm): 27
Šířka (mm): 94.5
Hloubka (mm): 73
Specifikace vlákna: 50/125um
Modelové číslo
Modelové číslo: MC100CM

Dokumenty a přílohy k produktu Konvertor TP-Link MC100CM

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.453 kg
  • Šířka: 20.5 cm
  • Výška: 6.5 cm
  • Hloubka: 16.5 cm
  • Objem: 1920 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace