Konvertor TP-Link MC220L

Konvertor, Gigabit media, Ethernet/Optika, SFP, šedý

Značka TP-LINK
Kód NACTPL0004
Part No. MC220L
EAN 6935364030476
Záruka 60 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
Skladem
Zboží můžete mít ještě dnes
Vaše cena bez DPH 593 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 594 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 719 Kč
Podrobnosti produktu TP-Link MC220L

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.
Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.
Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet.
Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Protokol: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Porty: 1 x 1Gbit SFP, 1x 1000 Mbit RJ45 (Auto MDI/ MDIX)

Napájení:externí adaptér

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Hmotnost: 500 g

Parametry
Značka
Výrobce: TP-LINK
Upřesnění typu: Konvertor
Technické detaily
Provozní teplota max (°C): 50
Provozní teplota min (°C): +0
Přenosová rychlost (Mbps): 1000
Síťová rozhraní
Formát modulu: SFP
Typ optického konektoru: SC / LC
Rychlost SFP modulu: 1 Gbps
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vstupy a výstupy
Konektor: SFP, RJ45
Napájení
Napájení (V): 9
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce): 60
Délka záruky (měsíce): 60
Fyzické vlastnosti
Barva: šedá
Hmotnost (kg): 0.5
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost (g): 500
Výška (mm): 27
Šířka (mm): 94.5
Hloubka (mm): 73
Další výbava a vlastnosti
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Modelové číslo
Modelové číslo: MC220L

Dokumenty a přílohy k produktu Konvertor TP-Link MC220L

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.49 kg
  • Šířka: 20.5 cm
  • Výška: 6.5 cm
  • Hloubka: 16.5 cm
  • Objem: 1920 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace