Konvertor TP-Link MC110CS

Konvertor, média, sítě Fast Ethernet, 100Mbps, šedý

Značka TP-LINK
Kód NACTPL0007
Part No. MC110CS
EAN 6935364030407
Záruka 60 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
na dotaz
Vaše cena bez DPH 659 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 660 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 799 Kč
Podrobnosti produktu TP-Link MC110CS

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak.

Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC110CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Zařízení MC110CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 20 km.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Porty: 1x RJ-45, 1x 100 Mbps SC/UPC

Soulad s normami: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Maximální spotřeba: 1,52 W

Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm

Parametry
Značka
Výrobce: TP-LINK
Upřesnění typu: Konvertor
Fyzické vlastnosti
Barva: šedá
Rozměry: 94,5 x 73 x 27 mm
Modelové číslo
Modelové číslo: MC110CS

Dokumenty a přílohy k produktu Konvertor TP-Link MC110CS

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.526 kg
  • Šířka: 20.5 cm
  • Výška: 7 cm
  • Hloubka: 16.5 cm
  • Objem: 2240 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace