Optický modul TP-Link TL-SM321B

Optický modul, SFP, WDM, 1Gbit, SM Single mode, LC, 10km, MiniGBIC

Značka TP-LINK
Kód NAOTPL1010
Part No. TL-SM321B
EAN 6935364030520
Záruka 60 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
Skladem
Zboží můžete mít ještě dnes
Vaše cena bez DPH 494 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 495 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 599 Kč
Podrobnosti produktu TP-Link TL-SM321B

Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost až 10 km.

Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zařízení. Na druhé straně spoje je nutné použít modul TL-SM321A. MiniGBIC je vybaven držákem pro snadné vysunutí z SFP slotu.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1,25 Gbps

Typ: single mode

Vzdálenost: max. 10 km

Tx/Rx: 1310/1550 nm

Konektor: LC (broušení UPC)

Parametry
Značka
Výrobce: TP-LINK
Upřesnění typu: Optický modul
Technické detaily
Vlnová délka (nm): 1310/1550
Max. délka spoje (km): 10
Provozní teplota max (°C): 70
Provozní teplota min (°C): +0
Přenosová rychlost (Mbps): 1250
Síťová rozhraní
Formát modulu: SFP
Režim: SM
Dosah: 10 km
Typ optického konektoru: LC
Typ SFP modulu: duplex
Rychlost SFP modulu: 1 Gbps
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Vstupy a výstupy
Konektor: LC
Napájení
Napájení (V): 3,3 ze switche nebo mediakonvertoru
Fyzické vlastnosti
Barva: šedá
Hmotnost (kg): 0.12
Hmotnost (g): 12
Váhová kategorie: Lehký - do 2 kg
Specifikace vlákna: 9/125um
Modelové číslo
Modelové číslo: TL-SM321B

Dokumenty a přílohy k produktu Optický modul TP-Link TL-SM321B

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.08 kg
  • Šířka: 5 cm
  • Výška: 1 cm
  • Hloubka: 1 cm
  • Objem: 5 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace