Spojka Fiber Arsenal SC/SM-DUPLA

Spojka, SC, PC, singlemode, duplex

Značka FIBER ARSENAL
Kód NOSFIE0003
Part No.
EAN
Záruka 26 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
Skladem
Zboží můžete mít ještě dnes
Podrobnosti produktu Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna. Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.
Parametry
Značka
Výrobce: FIBER ARSENAL
Upřesnění typu: Spojka
Vstupy a výstupy
Konektor: SC

Dokumenty a přílohy k produktu Spojka Fiber Arsenal SC/SM-DUPLA

Nejsou vloženy žádné přílohy.

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.007 kg
  • Šířka: 3.3 cm
  • Výška: 1 cm
  • Hloubka: 3.3 cm
  • Objem: 9 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace