Kabel Wavecon DROP 8 vláken 9/125 LSOH

Kabel, optický. samonosný, DROP, FTTx, 8x optické vlákno, singlemode, 9/125, G.657A, LSOH, cívka 1000m, černý

Značka WAVECON
Kód NOKWAC0001
Part No.
EAN
Záruka 24 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
U dodavatele
Podrobnosti produktu Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu dovoluje poloměr ohybu až 1,5 cm (bez zátěže), 3 cm (při zátěži).

To umožňuje s kabelem pracovat jako s běžným UTP kabelem. Kabel je dodáván na dřevěné cívce. Délka převěsů je až 50 m (nosnými prvky je kevlarová příze). Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž. Kotvy pro zavěšení kabelu se používají stejné jako u optického kabelu Samsung DROP (kabely mají identickou konstrukci a rozměry).

Vlastnosti:
Počet vláken: 8
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A
Útlum: < 0,45 dB/km (1310 nm)
Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (500 N)
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Malý poloměr ohybu: 1,5 - 3 cm
Značená metráž
Dodáván na dřevěné cívce

Pracovní podmínky:
Teplota při instalaci: -5° až +40°C
Teplota při provozu: -20° až +60°C
Teplota při skladování: -25° až +60°C

Parametry
Značka
Výrobce: WAVECON
Upřesnění typu: Kabel
Technické detaily
Min. poloměr ohybu: 15
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg): 11.5
Typ vlákna: 9/125 singlemode
Materiál pláště: LS0H
Počet optických vláken: 8
Specifikace vlákna: 9/125um G657A
Průměr kabelu (mm): 3

Dokumenty a přílohy k produktu Kabel Wavecon DROP 8 vláken 9/125 LSOH

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 11.54 kg
  • Šířka: 48 cm
  • Výška: 36 cm
  • Hloubka: 48 cm
  • Objem: 82944 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace