Optický modul UBNT UFiber GPON B+

Optický modul, GPON, SFP, single-mode, konektor SC/UPC

Značka UBIQUITI NETWORKS
Kód NAPUBT1045
Part No. UF-GP-B+
EAN 8592457163633
Záruka 26 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
Skladem
Zboží můžete mít ještě dnes
Vaše cena bez DPH 1 598 Kč
Cena se zárukou 36 měsíců 1 710 Kč
Cena se zárukou 60 měsíců 1 758 Kč
Cena se zárukou 60 měsíců 1 838 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 1 600 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 1 935 Kč
Podrobnosti produktu UBNT UFiber GPON B+

UFiber GPON B+ SFP moduly jsou určené do slotů Ubiquiti UFiber OLT. Podporují datovou rychlost až 2,5 Gbps (downstream) a 1,25 Gbps (upstream). GPON modul podporuje single-modové optické kabely zakončené konektorem SC, klientské zařízení je možné připojit až do vzdálenosti 20 km.
Vlnová délka TX je 1490 nm, vlnová délka RX je 1310 nm.
Model B+ má rozsah vysílacího výkonu 1,5 až 5 dBm a citlivost na příjmu -28 až -8 dBm.

Parametry
Značka
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu: PON - GPON
Technické detaily
Vlnová délka (nm): 1490/1310

Dokumenty a přílohy k produktu Optický modul UBNT UFiber GPON B+

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.023 kg
  • Šířka: 6 cm
  • Výška: 1 cm
  • Hloubka: 1 cm
  • Objem: 6 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace