Patch kabel UBNT UFiber ODN 2m

Patch kabel, ODN, 2m, optický, multimode, LC-LC

Značka UBIQUITI NETWORKS
Kód NOPUBT0005
Part No. UOC-2
EAN 817882020442
Záruka 26 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
Skladem
Zboží můžete mít ještě dnes
Vaše cena bez DPH 145 Kč
Cena se zárukou 36 měsíců 155 Kč
Cena se zárukou 60 měsíců 167 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 145 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 175 Kč
Podrobnosti produktu UBNT UFiber ODN 2 m

Multimódový optický patch kabel 2 metry dlouhý zakončený konektory LC-LC ideální pro propojení Ubiquiti switchů a routerů z řady EdgeMax nebo UniFi. Duplexní provedení. Vlnové délky 850/1310 nm. Standard OM3. Broušení ferule UPC/UPC.

Parametry
Značka
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Upřesnění typu: Patch kabel
Technické detaily
Vlnová délka (nm): 850/1310
Provozní teplota max (°C): 75
Přenosová rychlost (Mbps): 10000
Vstupy a výstupy
Konektor: LC
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg): 0.02
Délka (mm): 2000

Dokumenty a přílohy k produktu Patch kabel UBNT UFiber ODN 2m

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0.03 kg
  • Šířka: 0 cm
  • Výška: 0 cm
  • Hloubka: 0 cm
  • Objem: 0 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace