GPON terminál TP-Link TX-6610

GPON teminál, 1x RJ45, 1x GPON (SC/APC port), Class C+, černý

Značka TP-LINK
Kód NAOTPL1023
Part No. TX-6610
EAN 6935364060978
Záruka 36 měsíce (ů)
Dostupnost na skladech:
Pha - hlavní
U dodavatele
Vaše cena bez DPH 659 Kč
Cena se zárukou 60 měsíců 718 Kč
Poplatky
Vaše cena s poplatky 660 Kč
Sazba DPH 21%
Vaše cena s DPH 799 Kč
Podrobnosti produktu TP-Link TX-6610

TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu prostřednictvím GPON portu a jeho sdílení pomocí gigabitového ethernetového portu. Díky přenosovým rychlostem až 2,488 GBit/s, jednomu portu GPON a jednomu gigabitovému ethernetovému portu poskytuje terminál TX-6610 vysoce výkonné přesměrování a zajišťuje tak hladký přenos VoIP a streamování HD videa.

Součástí balení je napájecí adaptér (9 V/0,6 A) a ethernet kabel.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

IEEE standard: 802.3, 802.3u, 802.1q, 802.1p

GPON standard: ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Rychlost datového přenosu: 2488 Mbps / 1244 Mbps (downstream / upstream)

Porty: 1 x RJ-45 , 1 x RJ-45 10/100/1000Mbps, 1 x GPON (SC/APC)

Zabezpečení: AES šifrování, VLAN packet filtr

Podpora PoE: ne

Rozměry: 106,9 x 102,7 x 37,9 mm

Parametry
Značka
Výrobce: TP-LINK
Upřesnění typu: PON - GPON
Technické detaily
Vlnová délka (nm): 1490,1310
Max. délka spoje (km): 20
Provozní teplota max (°C): 40
Provozní teplota min (°C): 
Přenosová rychlost (Mbps): 2488
Síťová rozhraní
Normy: IEEE 802.3, 802.3u, 802.1q, 802.1p
Vstupy a výstupy
Konektor: SC, RJ45
Napájení
Napájení (V): 9
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce): 36
Délka záruky (měsíce): 36
Fyzické vlastnosti
Barva: černá
Rozměry: 106,9 x 102,7 x 37,9 mm
Specifikace vlákna: 9/125um
Modelové číslo
Modelové číslo: TX-6610

Dokumenty a přílohy k produktu GPON terminál TP-Link TX-6610

Nejsou vloženy žádné přílohy.

Vývoj ceny produktu

Logistické parametry

  • Hmotnost: 0 kg
  • Šířka: 0 cm
  • Výška: 0 cm
  • Hloubka: 0 cm
  • Objem: 0 cm3
  • Počet: 1 ks
Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace