Dell Alienware 18 Area-51 (US keyboard)
Notebook, Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 2TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB, 18" QHD+ 300Hz, W11H, US klávesnice, černý, 2Y Basic on-site
(Kód:NOTD61930)
| Dostupnost na skladech: | ||
|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad |
| Obvyklá dostupnost cca měsíc | ||
| Vaše cena bez DPH | 111 450 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 111 493 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 111 493 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 36 měsíců | 119 251 Kč |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 121 480 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 111 493 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 134 906 Kč |
| Status: Na objednávku | |
| Kód | NOTD61930 |
| PN | N-AW18A51-N2-913K |
| EAN | 5397321006817 |
| Záruka | 24 měsíců/12 m. aku. a zdroj |
| Podpora | dell@100mega.cz, notebooky@100mega.cz |
| Značka |
DELL
Dell Products
Raheen Business Park, Limerick, Ireland
Technical_Support@dell.com
www.dell.com
|
- Počítače a periferie - Notebooky
- Kategorie - Počítače a notebooky - Notebooky - Herní
- AI Ready
- Dle parametrů - Displej - 17" a větší
- Procesor - INTEL - Core 9 & Core Ultra 9
- Operační systém - S Windows - Windows 11
- Hmotnost - Nad 3 kg
- Barva - Černá
- Grafická karta - NVIDIA - RTX 5080
- Pro hráče - Herní notebooky
- Pracovní PC, NTB, servery - Notebooky
Dell Alienware 18 Area-51 – nadpozemský herní výkon
Nadpis
Herní notebook Dell Alienware 18 Area-51 před kterým se budou klanět i leckteré desktopy. S tímto notebookem vstoupíte do špičkové gamingové arény, kde zábava nikdy nekončí. Brutální výkon, obří displej nebo grafická karta NVIDIA GeForce RTX řady 50 pro notebooky cílí na ty nejnáročnější hráče.
- Seznam
Herní notebook Dell Alienware 18 Area-51 je osazen procesorem Intel Core Ultra 9 275HX, který vám neklade žádné limity z hlediska výpočetního výkonu. Je navržen pro extrémní zátěž, nejnovější herní tituly a nesmlouvavý multitasking. CPU Intel Core Ultra HX v sobě integruje také NPU jednotku pro zrychlené výpočty umělé inteligence. K nástroji s názvem Copilot se pak dostanete jednoduše stiskem jediné vyhrazené klávesy.






Ve spojení s grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 5080 se 16 GB paměti typu GDDR7 si vychutnáte nejvyšší nastavení grafiky a detailů. K hrubému výkonu je třeba připočíst také našlapané inovativní technologie, jako RTX platforma s Ray Tracingem pro realistické vykreslení stínů, odrazů a dalších efektů nebo architektura NVIDIA Blackwell s podporou umělé inteligence. Grafická karta série 50 atakuje nové hranice věrnosti grafiky a je zde pro ty, kteří hledají opravdovou exkluzivitu.
Nadpis
Notebook Dell Alienware 18 Area-51 nenechá vydechnout soupeře, ale ani vás. Ultra rychlé SSD úložiště spouští hry rychlostí blesku. Vylepšená technologie čtení a zápisu podporuje ještě rychlejší přístup k datům, a tak pracuje svižněji, než jste dosud byli zvyklí.
- Seznam
Leckterý stolní počítač a možná i uživatel by při těchto parametrech rychlosti a výkonu zkolaboval. To se však notebooku Dell Alienware 18 Area-51 netýká. Jeho inovovaná konstrukce přichází se systémem kryokomor ve spodní části. Díky tomu je vzduch směrován ke klíčovým komponentám a podporuje jejich stabilní chod v jakékoli zátěži.

Kryokomora funguje také jako podpěra, aby byl přívod vzduchu vyšší, a tím pádem efektivnější airflow. Pokročilá technologie chlazení Alienware Cryo-tech pracuje s ohledem na vytížení a aktuální výkon, čímž podporuje ideální stav systému během pracovní činnosti, hraní her nebo sledování multimédií.






Dell Alienware 18 Area-51
Špičkový herní notebook s 24jádrovým procesorem Intel Core Ultra 9 a grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 5080.
Alienware 18 Area-51 představuje nový standard herních notebooků. Tento výkonný stroj je vybaven procesorem Intel Core Ultra 9 275HX s 24 jádry a taktováním až 5,4 GHz, který ve spojení s grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 5080 se 16 GB GDDR7 paměti poskytuje mimořádný výkon pro nejnáročnější hry a aplikace.
Impozantní 18" Quad HD+ displej s obnovovací frekvencí 300 Hz a odezvou pouhé 3 ms zajišťuje plynulý a ostrý obraz s 100% pokrytím barevného prostoru DCI-P3. Technologie NVIDIA G-SYNC a Advanced Optimus eliminují trhání obrazu a optimalizují výdrž baterie. Notebook je vybaven inovativním chladicím systémem, který udržuje optimální teploty i při maximálním zatížení.
- Výkonný procesor Intel Core Ultra 9 275HX s 24 jádry, 36 MB cache a taktováním až 5,4 GHz
- Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 5080 se 16 GB GDDR7 paměti pro maximální herní výkon
- 18" Quad HD+ displej s obnovovací frekvencí 300 Hz, odezvou 3 ms a 100% pokrytím DCI-P3
- Technologie NVIDIA G-SYNC a Advanced Optimus pro plynulý obraz a optimalizaci výdrže baterie
- 32 GB DDR5 RAM s frekvencí 6400 MT/s pro rychlé multitasking a načítání her
- Rychlý 2TB NVMe M.2 PCIe Gen5 SSD pro okamžitý přístup k datům a hrám
- Podsvícená klávesnice s individuálně nastavitelným RGB podsvícením AlienFX
- Nejnovější Wi-Fi 7 BE1750 a Bluetooth 5.4 pro ultra-rychlé bezdrátové připojení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX (24 jader, 36 MB cache, 2,7 GHz až 5,4 GHz)
Operační paměť: 32 GB (2× 16 GB) DDR5, 6400 MT/s
Úložiště: 2 TB NVMe M.2 PCIe Gen5 SSD
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7
Displej: 18" Quad HD+, 300 Hz, odezva 3 ms, 100 % DCI-P3, 500 nitů, ComfortView+
Technologie displeje: NVIDIA G-SYNC + Advanced Optimus
Webkamera: Full HD kamera
Operační systém: Windows 11 Home
Baterie: 6článková, 96 Wh (integrovaná)
Bezdrátové připojení: Intel Killer Wi-Fi 7 BE1750 (2×2 320Hz) MIMO 802.11be, Bluetooth 5.4
Klávesnice: anglická US s individuálně nastavitelným RGB podsvícením AlienFX
Barva: černá (Liquid Teal)
Získejte výhody partnerstvím se 100MEGA při nákupech produktů DELL.
Program zpětných rabatů RISE, Záruky a Podpora, Partnerský program, Poradenství, Financování projektů, Konfigurátor atd. Více na dell.100mega.cz
Potřebujete jinou konfiguraci nebo pomoc s návrhem řešení?
Kontaktujte produktové manažery DELL na adrese dell@100mega.cz, anebo přes tlačítko „Získat projektovou cenu“, kde můžete upřesnit svoje požadavky.
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Notebook |
| Výrobce: | DELL |
| AI | |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | AI čip (NPU) |
| AI výbava: | Copilot klávesa |
| AI výbava: | GPU s podporou AI |
| Copilot+ PC: | ne |
| NPU: | Intel® AI Boost |
| Výkon NPU (TOPs): | 13 |
| Procesor | |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2,7 |
| Max. frekvence procesoru (GHz): | 5,4 |
| Model procesoru: | 275HX |
| Počet jader procesoru: | 24 |
| Procesor: | Intel |
| TDP (W): | 55 |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Operační paměť | |
| Frekvence pamětí (MHz): | 6400 |
| Kapacita paměti RAM (GB): | 32 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Set pamětí: | 2× 16 GB |
| Typ operační paměti: | DDR5 |
| Čipová sada | |
| Čipová sada: | Intel HM870 |
| Grafická karta | |
| Grafický čip: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ grafické karty: | dedikovaná |
| Velikost grafické paměti (GB): | 16 |
| Systémový disk | |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Technologie SSD: | ano |
| Velikost disku (GB): | 2000 |
| Displej a zobrazení | |
| Dotykový displej: | ne |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 170/170 |
| Rozlišení (bodů): | 2560 × 1600 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka (palce): | 18 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 300 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner: | ne |
| Vestavěné reproduktory – typ: | 2.2 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Vestavěný mikrofon – typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | ano |
| Kamera | |
| Rozlišení přední kamery (Mpx): | 2,0 |
| Webkamera přední: | ano |
| Webkamera zadní: | ne |
| Komunikace | |
| Bluetooth: | ano |
| Bluetooth, specifikace: | 5.4 |
| LAN: | ano |
| LAN, specifikace: | 5 Gb/s |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| Wi-Fi: | ano |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Ovládání | |
| Klávesnice: | ano |
| Lokalizace: | Spojené státy americké |
| Numerická klávesnice: | ano |
| Podsvícení klávesnice: | ano |
| Touchpad: | ano |
| Trackpoint: | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 5 (počet): | 2 |
| USB 3.0 (počet): | 3 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet: | ano |
| Podpora MemoryStick karet: | ne |
| Podpora microSD karet: | ne |
| Podpora SecureDigital karet: | ano |
| Podpora xD karet: | ne |
| Napájení | |
| Max. výkon zdroje (W): | 360 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie (Wh): | 96 |
| Počet článků baterie: | 6 |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Operační systém | |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Home |
| Operační systém: | ano |
| Zabezpečení | |
| Čtečka čipových karet: | ne |
| Platforma TPM: | ano |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | ne |
| Zabezpečení otiskem prstu: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | černá |
| Hmotnost (kg): | 4.12 |
| Materiál: | plast, hliník |
| Rozměry: | 410 × 320 × 30,5 mm 410 × 320 × 24,72 mm |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 4.944 kg
- Šířka: 50 cm
- Výška: 10 cm
- Hloubka: 38 cm
- Objem: 19000 cm3
- Počet: 1 ks





















