TP-Link Deco M5 3ks
Access point, vnitřní, 2,4GHz, 5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 2× GbE LAN/WAN, 4× MU-MIMO, Antivirus, bílý, 3pack - ROZBALENÉ
Rozbalené
(Kód:NAATPL1026V)
| Dostupnost na skladech: | |||
|---|---|---|---|
| Praha10 | Brno | Externí sklad | |
| 1ks | 1-2 dny | 1-2 dny | |
| Zboží můžete mít ještě dnes | |||
| Vaše cena bez DPH | 3 786 Kč |
|---|---|
| Cena pro IČ | 3 787 Kč Registrovat s IČ |
| Velkoobchodní cena | 3 787 Kč Více informací |
| Cena se zárukou 60 měsíců | 4 126 Kč |
| Poplatky | |
| Vaše cena s poplatky | 3 787 Kč |
| Sazba DPH | 21% |
| Vaše cena s DPH | 4 582 Kč |
| Status: Výprodej | |
| Stav zboží: Rozbalené | |
| Kód | NAATPL1026V |
| PN | Deco M5(3-Pack)-VYP |
| EAN | |
| Záruka | 36 měs. |
| Podpora | networking@100mega.cz |
| Značka |
TP-LINK
TP-LINK Czech, s. r. o.
Pekařská 695/10, 155 00 Praha 5, Česká republika
support.cz@tp-link.com
www.tp-link.com/cz
|
Deco je řešení Wi-Fi sítě pro celý dům, které nabízí vůbec nejkomplexnější zabezpečení. Poskytuje rychlý nepřerušovaný Wi-Fi signál pro každou místnost díky tomu, že využívá výkon tří samostatných jednotek AC1300 pro souvislé pokrytí plochy až 510 m2.
Deco M5 poskytuje rychlé a stabilní připojení s rychlostí až 1267 Mb/s a funguje ve spojení s jakýmkoli typem poskytovatele internetového připojení (ISP) a modemem. Nastavení Deco je snadné a systém může růst spolu s tím, jak budete svou domácnost vybavovat dalšími zařízeními.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Standard Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac
Rychlost datového přenosu: 2,4 GHz – 400 Mbit/s, 5 GHz – 867 Mbit/s
Frekvence: 2,4 GHz / 5 GHz
Anténa: 4× interní
Porty: 2× RJ-45 Gigabit
Zabezpečení: WPA-PSK, WPA2-PSK
Podpora PoE: ne
Rozměry: 120 × 120 × 38 mm
Balení: 3 ks
| Značka | |
| Upřesnění typu: | Access point |
| Výrobce: | TP-LINK |
| Technické detaily | |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Použití v interiéru: | ano |
| Provozní teplota max. (°C): | 40 |
| Provozní teplota min. (°C): | 0 |
| Přenosová rychlost (Mbps): | 1267 |
| Balení | |
| Balení: | 3-pack |
| Displej a zobrazení | |
| Displej: | ne |
| Komunikace | |
| Wi-Fi, specifikace: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťová rozhraní | |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN: | ano |
| LAN: | ano |
| Šifrování: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | ano |
| Zabezpečení WEP: | ne |
| Zabezpečení WPA: | ano |
| Zabezpečení WPA2: | ano |
| Anténa | |
| Provedení antény: | interní |
| Vstupy a výstupy | |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Napájení | |
| Napájení (V): | 100 - 240 |
| Podpora PoE: | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva: | bílá |
| Hloubka (mm): | 38 |
| Rozměry: | 120 × 120 × 38 mm |
| Šířka (mm): | 120 |
| Výška (mm): | 120 |
| Další výbava a vlastnosti | |
| Shoda: | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
Vývoj ceny produktu
Logistické parametry
- Hmotnost: 1.44 kg
- Hmotnost obalu: 0.608 kg
- Šířka: 32 cm
- Výška: 10.5 cm
- Hloubka: 24 cm
- Objem: 8064 cm3
- Počet: 1 ks





















