Výhody airMAX AC

FAQ: Výhody airMAX AC

Trendem v bezdrátových sítích jsou jednotky se standardem 802.11ac. Většina poskytovatelů internetu jsou ve fázi upgradu sítí a díky tomu nabízejí zákazníkům vyšší datové rychlosti. Nejčastěji nasazují novinky od Ubiquiti z řady airMAX ac Gen2 podporující propustnost více než 450 Mbps a navíc nabízejí další vychytávky.

Cover art

Konfigurace bezdrátově přes Wi-Fi

Jednotky airMAX AC Gen2 obsahují dedikované rádio pro bezdrátový přístup. Díky aplikaci UNMS se Vašim technikům výrazně zjednoduší instalace. Pomáhá při zaměření spoje a s konfigurací jednotek pohodlně bez nutnosti připojení kabelem.

Maximální odolnost proti rušení

Druhá generace poskytuje několik vylepšení v oblasti odolnosti proti rušení. Nové hornové antény je možné instalovat na jeden stožár bez vzájemného rušení. Výhodou je patentovaná technologie filtrace airPrism® a GPS synchronizace více AP.

Robustnější držáky a přepěťová ochrana

Jednotky airMAX AC Gen2 mají upravené držáky pro snadnější manipulaci a vylepšené přepěťové ochrany proti elektrostatickému přepětí. Díky tomu jednotky dosahují delší životnosti v proměnlivých venkovních podmínkách.

Upgrade sítě na AC bez větších investic

Novější a lepší technologie nemusí nutně znamenat vyšší cenu produktů. V nabídce máme i Ubiquiti jednotky airMAX AC za skvělou cenu, například

LiteBeam 5AC 120 - přístupový bod (AP) s integrovanou 120° anténou MIMO2x2 16dBi, 1x Gbit port

LiteBeam 5AC Gen2 - klientská jednotka (nebo spoj PTP), 23dBi antény MIMO2x2, podpora UNMS, 1x Gbit port

NanoStation AC loco - klientská jednotka (nebo spoj PTP), 13dBi antény MIMO2x2, podpora UNMS, 1x Gbit port

Hledáte-li TOP třídu, výkonné AP do zarušeného prostředí, doporučujeme Rocket 5AC Prism Gen2 nebo PrismStation 5AC s podporou GPS synchronizace a filtrace signálu airPrism.

Kvalitní klienti se super vyzařovací charakteristikou jsou IsoStation 5AC nebo na delší vzdálenosti řada PowerBeamů, například PowerBeam AC Gen2.

Na závěr častý dotaz. Je možné kombinovat starší řadu airMAX M5 a airMAX AC?

Ano, ale jsou zde dvě podmínky. Ta první je, že airMAX AC produkt musí být vždy v režimu AP-PTMP mixed, poté lze připojit starší klienty. Začínejte tedy výměnou vždy od přístupových bodů. Tou druhou podmínkou je aktuální firmware, u jednotek airMAX AC v8.0 a vyšší u airMAX M5 v6.0 a vyšší.

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace