Informace k nadstandardní záruce

5 let zaruka Společnost i4wifi a.s. je jeden z největších poskytovatelů technických dodávek a řešení pro wi-fi sítě v České republice.

V roce 2013 jsme pozici jedničky na trhu potvrdili 20% růstem obratu na výsledných 419 mil. Kč, o rok později jsme dosáhli obratu 449 mil. Kč a v roce 2016 dokonce 478 mil. Kč.

Proč si správci počítačových sítí a poskytovatelé internetu volí jako dodavatele právě naši firmu?

Kombinace nízkých cen, standardní záruky 26 měsíců, možnosti 5leté záruky, velké skladové dostupnosti, bleskového vyřízení reklamací, profesionální technické podpory a online webového systému (faktury, platby, expedice, záruky …) vytváří dohromady prostředí, kde je radost hardware nakupovat. Právě standardní záruka 26 měsíců a 5letá nadstandardní záruka jsou konkurenční výhody, díky kterým je naše firma na trhu unikátní.

Standardní záruku s bonusem 2 měsíce (celkem 26 měsíců) máte od nás přednastavenou zdarma.
5letou záruku si nastavíte přímo v našem e-shopu a sami si tak zvolíte cenu za zboží na základě Vámi zvolené délky záruky. Pokud pro Vás délka záruky není podstatná, nakupujete za lepší ceny. Chcete-li však mít záruku delší, můžete si za symbolický poplatek nadstandardní záruku připlatit.

Doporučujeme záruku prodlužovat pouze u klíčových produktů s vyšší hodnotou, kde má 5letá záruka racionální opodstatnění. U levných produktů s cenou v řádu stokorun nelze často záruku po tak dlouhé době provozu (3 a více let) uplatnit, protože reklamované zařízení již pravděpodobně dosáhlo garantované životnosti produktu.

Záruku vyberete buď na celý košík pomocí posuvného ukazatele a nebo si prodloužíte podle potřeby pouze u vybraného produktu.

Poslední novinky v našem sortimentu, kde si můžete zvolit 5letou záruku.

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace