TP-LINK

Vyhledávání

Nejnovější články

Bandwidth Control

Pokud potřebujete ve své síti omezit spotřebu dat a řídit jejich datové toky, tak k tomu slouží funkce Bandwidth Control (IP QoS). Díky této funkci můžete nastavit kolik bandwidthu budou moct odebírat vaše zařízení.

Jako příklad je zde uveden produkt TL-WR1043ND od TP-LINK.

 

Powerline adaptéry

Jsou jednotlivé verze adaptérů kompatibilní mezi sebou?

Ano, Powerline adaptéry využívají HomePlug AV standard a novější modely i HomePlug AV2, který je zpětně kompatibilní s předchozím standardem. Při použití rozdílných zařízení musí uživatel počítat s tím, že přenosová rychlost bude odpovídat tomu zařízení, které je v síti nejpomalejší.

Kompatibilita k Powerline adaptérům jiné značky

Adaptéry jiných značek podporují stejný standard a tudíž by neměly mít problém se spojením. Nicméně se výrazně doporučuje používat v jedné síti zařízení stejné značky.

Může v jedné Powerline síti existovat více sítí současně?

Ano, Powerline sítě se dají rozdělit podle rozdílných názvu sítí. Nová síť se vytvoří za pomoci párovacího tlačítka nebo pomocí programu od výrobce. Celková rychlost bude následně rozdělena do těchto sítí.

Kolik Powerline adaptérů mohu použít v jedné el. síti?

TL-PA210, TL-PA250 – 6 adaptérů současně v jedné el. síti

TL-PA211, TL-PA251, TL-WA281 – 8 adaptérů současně v jedné el. síti

TL-PA411, TL-PA4010, TL-WPA4220 – 16 adaptérů současně v jedné el. síti

Můžou domácí spotřebiče omezit rychlost přenosu v síti?

Ano, může docházet k interferenci. Pokud současně běží i náročnější zařízení, např. el. zařízení s elektromotorem, jako například pračka nebo sušička. Vysoký odběr může také způsobit výpadek připojení adaptéru.

Mám pomalou rychlost skrze Powerline adaptér. Jak tomu mohu zabránit?

Powerline produkty přenášejí data skrze vaší elektrickou síť, tím pádem samotná rychlost odpovídá stavu a kvalitě této elektrické sítě.

Můžou Powerline adaptéry pracovat v elektrickém okruhu, kde není stabilní hodnota napětí?

Ano, rozmezí napětí pro práci těchto produktů je 100-240V ~ 50/60Hz 0,15A.

Fungují Powerline adaptéry skrze UPS (záložní zdroj)?

Ne, UPS většinou disponuje funkcí pro filtrování, která může přerušit elektrický okruh a znemožnit funkci samotného adaptéru.

Seznam kompatibility
Emulátory

Poznámka od výrobce:

1. Emulátor je virtuální webové grafické uživatelské rozhraní, ve kterém lze programovat firmware produktů TP-LINK. Podrobnosti o vlastnostech a technických údajích jednotlivých produktů získáte prostřednictvím funkce vyhledávání a na stránkách produktů.

2. Ověřte, zda verze firmwaru souhlasí s verzí zobrazenou v rozhraní emulátoru. Každá verze firmwaru má vlastní grafické uživatelské rozhraní a funkčnost.

3. Mějte na paměti, že v emulátoru nejsou zastoupeny všechny verze firmwaru.

 

Emulátory naleznete na adrese: http://cz.tp-link.com/emulators.html

Kompatibilita s OS Windows 10

Abychom i nadále mohli poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby a zajistili tak jejich spokojenost, připravili jsme přehled kompatibility vybraných produktů se systémem Windows 10.

Podrobný seznam kompatibilních produktů je uveden níže. Seznam bude pravidelně aktualizován, dokud nebudou aktualizovány všechny produkty.

Zmíněný seznam naleznete zde: http://cz.tp-link.com/article/?id=11931

Odhlásit se?

Jste si jisti?

Nebudete moci objednávat zboží ani neuvidíte vaše ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace