Prodej ukončen! Prosím vyberte si jiné zboží!

UBIQUITI Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi, sada 20 kusů

Výrobce: UBIQUITI
Kód: UBNTUF-SM-10G-S-20
Single-Mode optický modul SFP+, 10Gbit, BiDi, sada 20 kusů


Není možné objednávat!
Prodej tohoto produktu byl ukončen. Vyberte si prosím jiný!
Sada 20ks. Originální Ubiquiti MiniGBIC moduly pro single-mode vlákna jsou ideálním řešení pro zakončení či vytvoření optické trasy. UF-SM-10G-S-20 umožňuje komunikovat rychlostí až 10 Gbit/s. Ideální pro dlouhé optické trasy do vzdálenosti 10 km.